Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel házba lehet vinni...

Panel házba lehet vinni labradort? Nem bolondul meg?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy elköltözzünk, és van egy labink és nem fog-e megbolondulni??


Úgy tervezem, hogy napi 4X-5X biszem le őt sétálni, szeretek futni, szóval ott tud mozogni meg vannak ugye parkok és ő nem szalad el. lehet vele játszani pl. dobálgatni botot és visszahozza szóval ezzel nincs probléma, de amíg suliba vagyok és a szüleim dolgoznak addig nem szedi szét a házat?? egyébként jól nevelt kutyus, nagyon édes, de most kertes házba lakunk (azért költöznénk mert most ugymond vidéken élünk, és nincs vmi jó közlekedés a belváros felé) szal ha elmegyünk panel be nem fog-e megváltozni, őrjöngeni? Am van még kettő pincsink is de ők biztos tűrnék... csak a labival van gond


2010. aug. 23. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát a kert utámn,biztos hogy furi lesz neki!!Mozgasd meg sokat,ha időd engedi,mert sztem nem fogja könnyen viselni a panelbezártságot...
2010. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak fura lesz nekiszeritnem,nem bolondul meg.De ha letudod vinni 4-5-ször akkor nem lesz baja.
2010. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2010. aug. 23. 20:23
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez majd kiderül. A legtöbb kutya tök normálisan viselkedik lakásban is, egy labi meg pláne simulékony és alkalmazkodó, szóval valószínűleg nem lesz gond, de 100%-ra semmit nem lehet kijelenteni. Én mindenesetre jobban aggódnék a pincsik miatt ;)

A legtöbb gond amúgy lakásban az egyedülléttel szokott lenni, de gondolom a kertben is egyedül volt, és azt se kapta szét, szóval emiatt szvsz nem kell aggódni.

2010. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen, úgy tervezem, hogy minden szabadidőmben levinném, és a kapcsolatunk is sokkal erősebb lenne, és egészségesebbek is lennénk :P
2010. aug. 23. 20:26
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

az sokkal fontosabb neki, hogy veletek maradjon, az imádott családjával.

Viszont két pincsit + egy labradort...három kutyát nem lehet tartani egy lakásban. Ez jogszabály

2010. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem...nagy gond lesz!De azért sok sikert!
2010. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Nekem is van kutyám, magyar vizsla. Ő a mozgást nagyon igényli. A te kutyád se külömb, sőt elevenebb, játékosabb.

Tehát ha el is költöztök, bárhová,neki csak az a hely idegen lesz, és a viselkedése sem fog változni, ha foglalkozol vele eleget. Bízz bennem én értek a kutyákhoz.

2010. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó: a hátsó ajtónk nyitva volt, lakásba is bementek, volt játékuk, sőt még van 2 kacsánk szabadon és nem bántják őket
2010. aug. 23. 20:28
 10/18 A kérdező kommentje:
bocs nem utolsó XD
2010. aug. 23. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!