Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha szeretnem, hogy hizzon a...

Ha szeretnem, hogy hizzon a kutyam, de a tapjabol tobbet adok akkor laza a kaki,akkor erdemes lenne sport tapot adni?

Figyelt kérdés

4 honapja etetek egy fajta tappal. 230 gramm korul kap es szepen hizott, izom is ment ra. Viszont egy ideje stagnal a sulya es emeltem az adagon. De akkor meg tobbet kakal es laza. Szoval ezzel a kb 230grammal szuper a kaki. De ha tobbet adok nem es nem is hizik.


Igy ugy gondoltam lehet sport tapot kene adnom annak nagyobb a kaloria tartalma.


Sajnos egy 2-3 kgnak meg ra kene mennie :)


Vagy erdemes lenne fele fele aranyban adnom? Fele a mostani tap es fele sport tap? Ugyan az a marka persze.


2021. máj. 21. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Milyen tápról van szó? Lemozogja magát rendesen a kutya? Mennyit sétáltok, mennyit foglalkozol vele? Ha jól lefárasztod, igaz, több kalóriát fog elégetni, de a több bevitt eledelt is jobban fogja hasznosítani, izmosodni fog. Milyen fajta kutya? Hány hónapos? Hány kg?
2021. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Italicus vadisznos baranyos

27%feherje 17%zsir, 2,30 rost


Le van mozgatva


Sokat setalunk, bar most az esos ido betett.


De van futopadunk is,nem olyan reg. Minden masnap ra rakom meg egyenlore futni nem fut rajta vsak gyors tempoju seta. 20 percet szoktam ra rakni.


Hetvegek az aktivabbak, 10km et is setalunk erdoben, akkor sokat van mozgatva.


1,5 eves 20kg, fajtajat tekintve rikta,sokkal nem lennel elorebb :D soft coated wheaten terrier,alombol o lett a legnagyobb. Tenyesztoje pont ma volt nalunk dicserte, hogy izmos, szep, de o ugy latja 2-3 kg meg ra ferne. En is igy lattam hogy meg kene ra.

2021. máj. 21. 18:48
 3/10 A kérdező kommentje:
56cm marmagas
2021. máj. 21. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyu! En nem ertek hozza ... de karacsonykor elkenyeztettem a kutyat Belcando tapokkal :) ... azota fogyozunk. Szoval szerintem az eleg bitang tap, nekunk tul jo is volt.
2021. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as! Ja, ilyen kiskutya? ... en akkor is megneznem ezt a Belcandot ... talan fejlodik meg valamennyit a kis bloki :)))
2021. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek markat valtani :)
2021. máj. 21. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy váltás új tápot, vagy maradj a réginél, de ez a fele-fele hosszú távon nagyon nem oké. A tápok teljes értékűnek vannak "összerakva", nem tanácsos két totál másat keverni
2021. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az igazi hus meg csontos husoktol stb (barf vagy fozve) fejlodik a legjobban az izomzat. Probald ki.


Fereghajtozod 2-3 havonta?

Szivfereg ellen is kezeled? Next giard spectra pl?

2021. máj. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nexgard spectrat kap mar 4 honapos kora ota.


Barfoztunk nem jott be. Csontot nem emesztette, csirkere allergias lett. Megszenvedtuk a 1,5 honapot mire rendbe jott. Nyersezni nem akarok.

2021. máj. 22. 18:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Fozes szamomra egy oldalu. Mikor foztem akkor pl csak a pulykahus rizs kombo jott be. De ez dietas kaja kb.
2021. máj. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!