Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a kutyám, hogy megigya a gyógyszerét ?

Figyelt kérdés

13 éves és az ízületeire kellene szednie. Vet-Flex a neve. Folyékony és máj ízesítésű. Már egy éve szedi folyamatoan, de a múlt hét óta nem akarja elfogadni. Messze "menekül" a táltól, ha megérni a szagát.

Próbáltam kenyeret beleáztatni, úgy megette. A kenyérrel az a gond, hogy az hizlalja és neki erősen fogynia kellene. Valami más ötlet ?



2021. máj. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Csináld úgy, ahogy működik. Egy szelet kenyér pont nem oszt, nem szoroz - sétálj vele többet, úgy jobban fogy. Vagy jön a nyár, próbáld úsztatni, az ízületkímélő.
2021. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
En mindig a kajara ontom a vet-flexet (persze amikor hasznaljuk) ... meg soha nem volt olyan, hogy nem ette volna meg.
2021. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy szelet kenyér naponta, az hamar plusz 5 kiló.

Olyan fajta kutyám van, amelyik viszonylag kevés táplálékra van szüksége, nyáron különösen.

Sétálni pont a betegsége miatt nem akar menni, én vinném. Kertes házban lakunk egyébként.

2021. máj. 24. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerzel egy fecskendőt. Alul a leffenytyűnél bedugod és belenyomod a szájába a folyadékot.

Gyógyszernél csak KELL van. Utána kicsi nagyon kedvenc jutalomfalattal honorálhatod.

2021. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél neki synoquin efát, azt szívesen eszik.
2021. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fecskendővel nyomd be a szájába.


Nekem mikor beteg volt a kutyám többször és a kaját sem akarta megenni,de a gyógyszereket,vitaminok és ásványi anyagokat csak így tudtam bejutattni a szervezetébe főleg ha folyékony volt. Tabit és társait egy kis májkrémbe rejtve szuperül megette. de folyékony cuccokat hiába raktam a kajába,inkább nem evett.

2021. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérd meg szépen
2021. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!