Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tanítás, hogyan?

Kutya tanítás, hogyan?

Figyelt kérdés

Mik a kötelező alapok, mi a sorrend, hogyan kezdjem el?

Illetve van e olyan videósorozat ami sorban megmutatja ezeket?



2021. máj. 26. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

A legfontosabb hogy behívható legyen ha el van engedve.

A többi csak rajtad múlik, azokat a dolgokat tanítsd meg neki amiknek hasznát veszed.

Pozitív megerősítéssel kell tanítani, sok dicsérettel, jutalommal. Milliószor el kell neki mondanod az adott dolgot, és közben jutalmazni. Egy idő után rájön hogy mit akarsz, és összekapcsolja hogy az egy jó dolog ha dicséret és nasi jár érte. Igazi türelemjáték.

2021. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Zack George jó videókat készít
2021. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Egyszerű szavak és jutalomfalatok.


Amikor ült, akkor mondtam, hogy ül és adtam neki finom falatot. Aztán magamhoz hívtam és elismételtem. Megjegyezte ❤


Semmiképp nem bántalmazással!!!!!!🤬

2021. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bántalmazással semmiképp nem szeretném. És konkrétan azt hogy ne szökjön el vagy ne ugasson meg mindent azt hogy lehet megtanítani?
2021. máj. 26. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettő probléma megoldható kellő fizikai és mentális fárasztással. Illetve normális kerítéssel.
2021. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!