Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hám jobb mint a nyakörv?

A hám jobb mint a nyakörv?

Figyelt kérdés
Jobban megy vele a séta? Nem tudja magát feltekerni a kutya?

2021. máj. 26. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

#10

Egy hámmal soha nem fogsz vissza egy 60 kilós kutyát, ezért nem lehet kijelenteni, egységesen hogy jobb. Kisebb testű kutyának igen, nagytestűnek nem. Lehet hogy kutyákkal nőttél fel, de akkor nem volt még nagytestű kutyád. Bármi oknál fogva egyszer megindul, végighúz a földön vagy az aszfalton. Ismerősöm már járt így, ne akard kipróbálni

2021. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#2 nem én pontoztalak le, de számomra hasznos volt a válaszod, adtam rá egy pipát!
2021. máj. 26. 20:49
 13/19 A kérdező kommentje:
A kutya kistestű, ideiglenes megoldásként szerettem volna, sajnos a kennel sem jó.
2021. máj. 26. 20:50
 14/19 A kérdező kommentje:
"Muszáj pontos jé." Elnezést, mindenki véthet hibát :)
2021. máj. 26. 20:51
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
A tacsim pl utálja a hámot. Csak nyakőrvvel működik.
2021. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%
Foglalkozni kéne vele, hogy ne szökjön meg...
2021. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18%
Ham a szanhuzo kutyanak kell! Kellhet meg a munkakutyanak, vagy a mento kutyaknak ... minden mas esetben nyakorv. Elektromos nyakorv - gps funkcioval. Nem kell mas, poraz sem kell - elektromos nyakorvvel tok precizen lehet 'iranyitani' a kutyat es ha tavolabb megy, akkor is tudhatod hol keresd a kutyat.
2021. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%

Ez fajta függő.Nekem pl Shih Tzu fajtához nem ajánlotta a tenyésztő a nyakörvet mert könnyen sérül a nyaka még akkor is,ha ő maga rántja meg a pórázt mondjuk mert megijed egy hirtelen zajtól.

Hallgattam rá,hámot használ.


Kistestű kutyának talán jobb is.Ha nagyon húz benne akkor ki lehet próbálni a nyakörvet is.

Úgy is millió egy lesz ha magamból indulok ki ami megtetszik azt ki fogod próbálni függetlenül attól,hogy póráz-e vagy nyakörv.:D

2021. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem működött a kennel?
2021. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!