Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyjából mennyibe kerül egy...

Nagyjából mennyibe kerül egy kutya ivartalanítása?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 06:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Kistestű kannak 20, kistestű szukának 30 ezer nálunk.
2021. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37-et fizettem 20 kilós szukáért tavaly, mert ismerős az állatorvos. Amúgy ő már 50 körül lett volna.
2021. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem mertem megkérdezni, hogy a rotti szukámnak mennyi lesz. Most még csak 5 hós, kb 3 hónap múlva megyünk.
2021. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Idén, Győrben 4,5 kg-os szuka 32.800.- Ft.
2021. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Állatorvosonként változó mert az állatorvosi árak szabadárasak.Vannak olcsóbban és drágábban dolgozó orvosok.Többségében utóbbi.

Amit nem értek,mert támogatni az ivartalaníttatást nem úgy kéne,hogy "felelős lennél,ha ivartalanítanád amit amúgy megcsinálok neked jutányos áron 50 ezerért".


Persze ők is ebből élnek,csak..hát na.Ha az ember kutyát vállal költségek szakadnak a nyakába.Ezt én el is fogadom,de akkor sem tartom túl fairnak,hogy alapvető ellátások ilyen sokba kerüljenek.


Nekem a szuka huskym volt 75.000! Altatással mindennel együtt.Budapest 13.kerületi állat kórházba.

Szerintem még azt is felszámolták,hogy ébren létben hát lélegzetvételt vett.🧐

2021. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!