Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Canvit jutalomfalat jó lehet?

Canvit jutalomfalat jó lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Most talaltam ra, kedvezo ár, igy leiras alapjan sem tunik rossznak, valaki adott mar a kutyajanak, szereti? Van belole tobb féle.

Vagy a Brit sajat markas jutalomfalatjai milyenek?


2021. máj. 29. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoktam adni a kutyámnak néha, szereti. Nálam mondjuk jobban bejöttek a saját készítésű jutalom falatok. Csirkemáj szoktam sütni és feldarabolni neki, de nagyon szereti a sajtot is. Esetleg virsli felkarikázva megfőzve. Illetve mini piskóta, kisebb mennyiségben vagy frissen felkockázott alma. Ha nincs egyik sem itthon vagy nincs időm elkészíteni, mert szoros a napom akkor szoktam neki adni Canvitot vagy Britet gyakorlás közben. 1-1 zacskó mindig van itthon, viszont nagy testű kutyánál nem vagyok híve a nagyon apró falatoknak, főleg ha aktív kutyáról van szó, mert sokszor egyben nyeli le vagy annyira mohó, hogy le sem nyeli már csinálja tovább a feladatokat és köhög tőle.
2021. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!