Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz szegény kutyával, ha?

Mi lesz szegény kutyával, ha?

Figyelt kérdés

Valószínűleg tavasszal lesz egy pici westienk*.*

már 11 éve szeretnék kutyust.Nagyon várom már, hogy tavasz legyen.Minden kutyával kapcsolatos kötelességet, és felelősséget elvállaltam.Ugyanakkor annyira dühít(már most)

h a hugom hülye,vihogó kis barátnői ha feljönnek szegényt szét fogják nyúzni..(persze szeretetből tudom..csak akkor is nem akarom, hogy megnyomorgassák..)

Mit tegyek?

olyan éretlen a hugom..a bnőivel együtt..

elvileg én vagyok érettebb a koromnál..

ekkora gond lenne?

Mit tegyek?

Előre is köszönöm:)


14/L


2010. aug. 24. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te vagy az idősebb, elég, ha szépen a szemükbe mondod, hogy nem, a kutya nem plüssjáték, simogassák nyugodtan, DE NE NYOMORGASSÁK! Ha elég határozottan mondod, úgyis megértik, mivel te vagy a nagyobb. Sok sikert!
2010. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
talán mondd nekik, hogy ne buzerálják
2010. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

te vagy a nagyobb

ezzel szerintem mindent elmondtam:)

éés sok szerencsét a kutyuushoz

egy yorki gazda:)

2010. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

rendben van:)

meg attól is félek h majd le akarják vinni EGYEDÜL sétálni..sokukat egyedül nem is engedik el otthonról..

ráadásul tesóm a maga 12évével azt hiszi h mindent tud..

2010. aug. 24. 20:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, de van nem egy olyan - velem egykorú - barátnőm, aki próbálja nyúzni a kutyámat...Mindig szólok, hogy neki ez nem jó és megkérem, hogy ne csinálják. Ugyanezt teszem, ha gyerekek jönnek oda hozzá. Nem egyszer megsértődnek, de nem érdekel. Fontosabb a kutyám nyugalma és épsége.
2010. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:)
2010. aug. 24. 20:56
 7/13 anonim ***** válasza:

EGYSZERŰ: mindent mondj a szemébe.

Ha jönnek a barátnői akkor ne engedd oda. És szólj rájuk, ettől nem haragudhatnak meg, a te kutyád.

Ha meg elakarja vinni sétálni, menj vele. De hátha tavaszig megkomolyodik :)

2010. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

rendben..

igen az enyém lesz de anya folyton izél h jajj szegény hugom így..meg úgy..vele tök rendes csak velem szemét..

2010. aug. 24. 21:18
 9/13 A kérdező kommentje:
mmint tesóm rendes anyával.
2010. aug. 24. 21:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogyha a kutya bevonul a helyére akkor hagyják ott békén! És perszene fogják le a kutyát. Az a lényeg, hogy ha akar akkor el tudjon vonulni a helyére, ahol békén hagyják.
2010. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!