Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért adhatnám el a...

Mennyiért adhatnám el a fajtiszta fél éves szuka bullmastiff kutyusom?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj elköltöznünk kertes házunkból és nem szeretném szenvedtetni a lakásban, hogy csak addig lehet szabad levegőn míg én kint vagyok stb.

Sajnálom nagyon de muszáj eladni :((


2010. aug. 25. 01:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Miért nem a kérdésre válaszol senki? :S

Kb gondolom annyiért, amennyiért vetted.. törzskönyves az állat?

2010. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Azért mert a kérdésre a válasz: ingyen.
2010. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Átérzem a helyzeted, mert nekünk is így kellett megválnunk az angol szetterünktől:(

Nem kéne leszólni a kérdezőt, nekünk se lett volna időnk a kutyával foglalkozni, sétálni vele, reggel elmegy a család este jön haza, a kutya meg csak unatkozna egyedül otthon.


Szóval első körben ivartalaníttasd, aztán jól nézd meg kinek adod el. Én csak egy jelképes összeget kérnék érte meg annyit, hogy néha írjanak felőle, hogy jó helyen van.

2010. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

persze igazatok van..én is oda adnám ingyen(olyan családnak...) csak apám reklamál,hogy ilyen kutyát 100-200 ezrekért lehet venni, és hogy ő nem akarja odaadni ingyen akárkinek :S pont ezért kérdeztem,hogy mennyi lehetne :)


törzskönyves persze :)


rokonoknak már próbáltuk oda adni de mindenkinek van két kutyája vagy többet nem akar. nagymamámnak is van két kutyusa, ő neki már nem lenne rá keret,hogy foglalkozzon harmadikkal, meg már elég idős is.


ma 02:41

ne haragudj, de valahogy én nem szeretném panelba szenvedtetni. Egy ilyen kutya nem lakásba való.


Mindenféle képpen szeretném ha a kutyus boldog lenne.


Mi nem vettük hanem kaptuk. Azért fogadtuk el mert akkor még nem tudtuk,hogy költöznünk kell.

2010. aug. 25. 11:28
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítsátok.

A fajtamentők találnának jó gazdit neki az biztos.

2010. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
De ha egy ilyen kutyát 100-200 ezerért is el lehet adni, akkor ti miért kaptátok ingyen? Ezen még nem gondolkodott apud?
2010. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
képet tudsz róla felrakni???
2010. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

az 5.válaszoló vagyok a 08:04es.

én komolyan mondtam hogy elvállalom a kutyust. nagy kertünk van és egy jófej ivartalanított kan bullmasztiff. ha meg kaptátok a kutyát akkor apukád nem tudom mirét pattog.. mondd neki hogy szálljon le a földre. amugy nem tuzdom honnan szedi a 100-200 ezret, mert 30ezerért is láttam már fajtiszta masztifot... szóval apukát kicsit téritsd észhez és a kutya jó sorát tegyétek szem elé...

mondom én beválalom a kislányt.:)

2010. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

az előző vagyok:)

ez az én ebem:)

[link]


[link]


remélem meg lehet nyitni...

2010. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

[link]


vagy akár itt is:)

2010. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!