Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért adhatnám el a...

Mennyiért adhatnám el a fajtiszta fél éves szuka bullmastiff kutyusom?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj elköltöznünk kertes házunkból és nem szeretném szenvedtetni a lakásban, hogy csak addig lehet szabad levegőn míg én kint vagyok stb.

Sajnálom nagyon de muszáj eladni :((


2010. aug. 25. 01:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Jaaaaaajjj de jó arc a kutyád, de hiányzik a kis bullmasztiff mackóm, pedig már 6 éve nincs velem. Remélem megkapod a kérdezőtől, a képekből ítélve nálad jó sora lenne. Ha igen, majd néha átmehetek megdögönyözni? :)
2010. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

perszehogypersze:D

de még ha nem is adja nekem előbb apukát húzza vissza a talajra:) kicsit magason száll:) onnan nagyot lehet esni:)

már bocsi:) de igy van:)puszi és sok sikert tényleg!

2010. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Tényleg tündréi :)


Mi azért kaptuk meg ingyen mert apám testvérétől kaptuk, ahol lettek kis kutyák és megkérdezte,hogy nem szeretnénk-e egyet, és hát apu rábólintott.


Majd megbeszélem apuval... De ő teljesen bele van bolondulva,hogy eladja.. félek,hogy olyan helyre kerül ahol nem szeretik. :(


Legszívesebben annak adnám aki nagyon közel lenne hozzánk,hogy naponta láthassam. :))

2010. aug. 25. 17:53
 24/24 anonim ***** válasza:

Rajtatok áll!!!! apukát zökkentsd vissza a valóságba, hogy ne legyen önző...

nem birom az ilyet...

sok sikert kívánok és tényleg csak azt tudom mondani hogy a kutyát tartsátok szem előtt, ne a pénztárcát.

ha meg a kutya a tiéd, te gondoztad stb.. akkor annak adod annyiért akinek jónak látod..

2010. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!