Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felkeltek korán, hogy levigyét...

Felkeltek korán, hogy levigyétek a kutyat, amikor nem kéne kelnetek, vagy leviszitek, amikor keltek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy mikor vittem le előtte utoljára. Ha tovább maradok fent mert másnap sokáig aludhatok, akkor este kiviszem mielőtt aludni megyek és így aludhatok nyugodtan tovább, ő is kifogja bírni.
2021. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk udvar van. A kutya megszokta, hogy 5kor kelünk, és akkor ki van engedve. Így hétvégén is kéri. Legkésőbb 7kor már nyüszög, bökdös. Így hogy udvar van simán kiengedem, pár perc múlva jön vissza, és még lustizik ő is.
2021. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
6 körül már általában ébren vagyok, 6.30-7 között kelek, nem igényli korábban. Viszont első a séta, reggelizni csak utána szoktam.
2021. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem hanyagolom el a kutyám igényeit, ő számít rám.

Neked hogy esne ha nem mehetnél wc-re csak mert valaki lustálkodik? Gondold el, ő egész éjjel tartogatja a pisit, mert azt hiszi reggel a szokott időben kimentek.

2021. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem suliidőben napközben rokonnál van megőrzőben mert nem bírja az egyedüllétet, de nyári szünetben itthon vagyok vele. Nem állítok külön ébresztőt mert alapból korán kelő vagyok, 7 után nagyon ritkán ébredek. Szóval gyors leviszem egyből felkelés után, mert akkor még nincs annyira meleg és egyikünk se bírja, aztán este ilyen 9 körül megint. A hétvége pedig úgy néz ki nálunk, hogy szombaton 4-kor lenne kutyasuli ami nyáron iszonyat meleg, vasárnap pedig reggel 9-kor. Szóval szombatonként kutyasuli helyett lemegyünk délelőtt a dunára, kicsit úszkál és hűsöl mert imádja a vizet, vasárnap pedig 9-től 10-ig kutyasuli, ami még kibírható.
2021. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

En hetkoznap 7 kor kelek, 7:30/40 korul viszem le oket.


Este 23 ora korul (15-20percet vagyunk lent)


Hetvegen tobbnyire 23:30korul megyunk le. Igy kesobb is le tudom oket vinni masnap, en 8 korul fent vagyok hetvegen is tobbnyire, en eszek, kavezok es utana viszem le oket.(sajnos ha nem ennek, nem innek egy kavet 10 percnel tobbet nem tudnek lent lenni, mert sajnos rosszul leszek) viszont ha tul vagyok a reggelin es a kaven akkor 1-1,5 orat kint lent vagyok veluk.


Mindketto alszik meg hetvegen is, mintha nekik is jol esne. Egyik sem kelt felt hogy pisilnie kene :D


Ha 8 korul kelek, akkor is fel 9 kor mar viszem is le oket.



Regota ez a rend megszoktak.


Termeszetesen hetkoznap munka utan setalunk egy nagyot.


Hetvegen is reggel es delutan parkban setalunk, kirandulunk.

Jon a jo ido sokat jarunk majd a Dunapartra,meg mamahoz kertes hazba.

2021. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

En felkelek hajnalban akkor is ha elozo este szetcsaptam az agyam es masnaposan is elmegyek kirandulni pedig egyik porcikam sem kivanja. Viszont azert mert en egy kicsit elengedem a gyeplot, attol meg a kutyam eletet nem befolyasolom a sajat hulyesegeim miatt.

Mindig ugyan akkor etetem, mindig azonos idoben setalunk ... mi egy osszeszokott paros vagyunk :)

2021. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám lustaság, inkább akkor nehéz felkelteni, amikor alapból korábban kelek munka miatt, örül, ha tovább alhat, én ébresztem, nem fordítva.
2021. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden reggel 5-kor megyünk sétálni. 4:50-kor kelt, hogy legyen időm összeszedni magam. Ő az ébresztőórám, mert a csörgőre nem ébredek fel, csak a kutyus ébresztőre.

Este 11-kor jövünk be.

2021. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 5 kor kelek, akkor viszem le a kutyát és utána indulok munkába.


Hétvégén is felkelek 5kor mert nagyon jó a belső órája és nem tudtam neki elmagyarázni mi az a hétvége. Ez csak ilyen 5 perces pisi séta. Utána mindketten vissza alszunk

2021. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!