Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki akinek van fogalma...

Valaki akinek van fogalma Kangal nevelesrol?

Figyelt kérdés
Het hetes kangal keverek,egy hete van nalam es ugy tunik feszegetni akarja a hatarokat :) Szuka kutyam meg nem volt eddig, Elotte valo kutyam egy KAJ es Kangal keverek kan,elso heten siman elfogadta,hogy en vagyok a falkavezer. Ez a szuka viszont makacskodik, hivasra ha akar csak akkor jon oda,ha kozeledek fele akkor arrebb megy,ha nincs kedve hozza sem erhetek mert kiter a kezem elol ha simogatni akarom. Meg korai lenne aggodni? Varjak meg vele vagy rememytelen eset? Otletek? Kerlek csak az valaszoljon aki tudja is,hogy mit ir :) Kutyasuli meg ilyenek kizarva .

#kutya #kangal #Szotfogad
2021. jún. 8. 16:47
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

RudyV többször is fogtam a fejem már a válaszaidon, de ez a kérdésed most mindenre választ adott.


Hiába veszed zokon a válaszokat, nagyon is jó válaszokat kaptál.

Egy kiskutyát 8 hetes korában érdemes elhozni legkorábban, mindegy milyen fajta.

És az is gáz hogy vidalaztatsz, meg hogy dicsekszel azzal hogy más kutyákat megölt a régi kutyád... :(

Az is, hogy véleményed van a kutyasuliról, anélkül hogy fogalmad lenne róla.

Mit mondjak, sok bajod lesz még az új kutyáddal :(

2021. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

21 ez a te velemenyed:)

Abban egyetertek viszont,hogy sok bajom lessz az uj kutyaval mert ugy latom felos. Egy hete dolgozok vele amugy,eleg jol haladunk amugy de a kerdesem az volt amugy,hogy volt mar valakinel ilyen? Erdemes vele foglalkozni vagy ugyis felos marad?

2021. jún. 10. 19:00
 23/53 anonim ***** válasza:
97%
Vagy troll vagy, vagy nincs több neked 50IQ-nál. De szerintem egyébként kettő az egyben. Csoda hogy megtanultál írni.
2021. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként ha véletlenül nem troll vagy, van akinek fogalma van, de neked semmilyen kutya neveléséről nincs, szóval kérlek add le egy menhelyen vagy valami
2021. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
97%
A 7-es válasszal nagyon is egyetértek, csak annyit fűznék hozzá, hogy azért az ideális esetben 8 hetesen elhozott kiskutyával már lehet nyugodtan oktatási szinten (az Ő akkori szintjén tehát minimálisan) foglalkozni, mert már megértik és jobb is ha az elejétől tudja, hogy nagyjából mit várunk el, nem pedig csak egy 2-4 hét múlva. De itt a kérdezőnél bárcsak ennyi lenne a probléma... Úgyhogy tulajdonképpen nem is tudom miért válaszolok, mert a sok jó válasz is falra hányt borsó! Megfosztottad a kutyát a legfontosabb első szociális tanuló közegétől az alomtól és az anyukájától, nem hiába kell 8 hetes koráig ott maradnia! Ez az agresszív hozzáállás a kutyákhoz pedig már a büntetendő kategória! Volt Kangalunk is, de eszem ágában nincs érdemben reagálni egy eleve értelmetlen kérdésre. Neked pszichológusra, terápiára lenne szükséged, hogy az elfojtásaid feloldják és csak esetleg utána lehetne próbálkozni egy kiskutya tisztességes, szeretetteljes, felelősségteljes felnevelésével.
2021. jún. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Ha ha,azt gondolyam ezen az oldalon lehet erdemleges valaszokat talalni,tapasztalatcsere stb de latom itt nagyreszt okoskodok akiknek fingjuk nincs semmihez,maximum amit neten olvastak vagy tulnyomo tobbsegben gyerekek “valaszolnak” a kerdesekre
2021. jún. 11. 08:13
 27/53 A kérdező kommentje:

Amugy eladtam a kutyat mert ugy lattam nem lessz jo kutya belole.

250 eur szerintem jol eladtam.

2021. jún. 11. 08:15
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek
2021. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Még lehet egy nagyon jó kutya belőle

Veled egy se lehetne még tűrhető kategória sem

2021. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is jó válaszokat kaptál, más kérdés hogy nem fogadod el őket.

Mindegy, jól tetted hogy megváltál tőle.

2021. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!