Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki akinek van fogalma...

Valaki akinek van fogalma Kangal nevelesrol?

Figyelt kérdés
Het hetes kangal keverek,egy hete van nalam es ugy tunik feszegetni akarja a hatarokat :) Szuka kutyam meg nem volt eddig, Elotte valo kutyam egy KAJ es Kangal keverek kan,elso heten siman elfogadta,hogy en vagyok a falkavezer. Ez a szuka viszont makacskodik, hivasra ha akar csak akkor jon oda,ha kozeledek fele akkor arrebb megy,ha nincs kedve hozza sem erhetek mert kiter a kezem elol ha simogatni akarom. Meg korai lenne aggodni? Varjak meg vele vagy rememytelen eset? Otletek? Kerlek csak az valaszoljon aki tudja is,hogy mit ir :) Kutyasuli meg ilyenek kizarva .

#kutya #kangal #Szotfogad
2021. jún. 8. 16:47
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
97%

Legalább a kutyának remélhetőleg jobb helye lesz. Neked pedig, nyuszika, amíg nem jön meg az eszed és nem szerzel némi tapasztalatot, nem kell új kutya.


A kérdést valójában így kellett volna kiírnod: "Valaki akinek van fogalma Kangal nevelesrol? Mert nekem nincs."

2021. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
31 es tobbi okoskodo kis pocs,ti lattatok mar eloben kangalt vagy kajt? Semmi ertelmes valaszt nem vagytok kepesek adni csak eldonteni,hogy a kerdezo nem ert a kutyakhoz, nevetseges,es az is nevetseges amit itt kutyas temakban latok neha! Tobb mint 30 eve kutyazok,van tapasztalatom kemeny kutyakkal,elso kutyam doberman volt pl de meg ennyi tapasztalattal sem osztom annyira az eszt mint ti :)))
2021. jún. 11. 09:55
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, akinek ennyire kell (anonim módon egy anonim oldalon) győzködnie másokat, hogy mekkora hatalmas tapasztalata van, annak általában a legkisebb tudása szokott lenni. Pláne a stílusod alapján én kamasznak mondanálak, nem egy 40-es, 50-es kapuzárási pánikolós seggfejnek. Aki egy 7 hetes félős kiskutyát sem tud kezelni...
2021. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

33 anonim? Ez erdekes,mert nem tudtam,hogy nem jelenik meg a nevem(amugy te is anonimkent jelensz meg)

Nem is tudom hujeknek miert magyarazkodom es egyaltalan miert valaszolok nektek,valoszinu unatkozom.

Olvasd el a kerdest meg egyszer figyelmesen kerlek,nem arrol van szo,hogy nem tudok kezelni egy het hetes kutyat hanem arrol,hogy ugy lattam nem erdemes ebbe a kutyaba idot es penzt befektetni mert nem lessz belole egy jo,kiegyensulyozott kutya. Ennyi...ha nem ertenek a kutuakhoz akkor erre nem jottem volna ra,nem adtam volna el es majd nagykoraban jottek volna a meglepetesek :)

2021. jún. 11. 10:06
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az "okoskodo kis pocs", mert nem ertesz a kutyakhoz es nem fogadsz el tanacsot sem.
2021. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap este 19-kor még de sok bajod lesz a kutyával volt a téma reggel 8-ra meg eladva.😁 Na ez nem volt jó troll kérdés, de reméljük legalább, hogy az volt.
2021. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Azota megint van egy kerdese, hogy mivel edzesse a kutyat majd fel eves koratol. Ez vagy kamu ugy ahogy van es csak a KAJ-os kommentelot utanozza, vagy nem is adta el, vegso esetben mar vett is egy masikat. Amugy kerdezo ti azzal a masik idiotaval tok joban lennetek, o is hasonloan elvakult, kamus es keptelen egy ilyen kaliberu kutyat megnevelni.
2021. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem,hogy csak kamu.De egyébként 3-an vannak.Lassan egy egész hadsereg lesz belőlük. :D
2021. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
37 az a kolyok nem volt jo azert adtam el es vettem egy masikat ha epp ennyire erdekel. Nem tudom felfogni miert okoskodtok ha meg nem volt dolgotok ilyen jellegu kutyaval,fogjatok fol vegre hogy ezek a kutyak maskepp mukodnek mint a tobbi.
2021. jún. 14. 09:28
 40/53 anonim ***** válasza:
Amilyen szarul neveled persze,hogy csak neked van olyan kutyád.
2021. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!