Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nap álltalában hányszor...

Egy nap álltalában hányszor kell enni adnom egy angol bulldognak és egyn jack russel terriernek?

Figyelt kérdés
szerintetek egy nap hányszor és hányorakor kell nekik edni adni
2010. aug. 25. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ha felnőttek akkor 1x
2010. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer elég de ha gondolod azt az adagot megfelezheted és egy nap két részletben add oda nekik.

Hát az meg rajtad múlik hogy mikor adsz, amikor neked jobb. De ha pl kétszer adsz nekik akkor mondjuk reggel meg este.

2010. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kétszer adok. Megfelezem a napi adagot. Reggel kap felkelés után, és este séta után.
2010. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem francia bulldogom van. Egyszer adok neki enni. Amikor beteg, akkor kap 2szer, hogy könnyebben tudja megemészteni. Amúgy kb. este 6kor kap enni. Etetés előtt és után kb. fél órával nem ajánlott sétáltatni.
2010. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó! megkérdezhetem , hogy melyik tenyésztőtől vetted a francia bulldogodat, és hogy mennyiért?:)
2010. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 éve vettem, 70ezerért. A Du Champagne kennelből.
2010. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2010. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért érdekelt?:)
2010. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy kiskutyát jövőre, Staffordshire bullterrierre vagy Francia bulldogra gondoltam. És tudni szerettem volna, hogy hol lenne érdemes megvásárolni, jó tenyésztőtől, meg hogy kb. milyen árra számítsak.
2010. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem közepes testű keverék az egyik kutyám és megmérgezték kiskorában ezért javasolta az állatorvos, hogy 2* adjak neki (megfelezve)
2011. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!