Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valogatos yorkinak mit ajanlotok?

Valogatos yorkinak mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 8 honapos mini yorkim, es eszmeletlen valogatos. Milyen etelt kapjon? Amiket kap/kapott:

Szaraztap:

• N&D puppy (sutotok, barany, afonya)

• Cricksy dog junior (marhas)

• Select gold xs junior (barany, lazac)

• Purina one mini junior (csirkes)

• Purina pro plan small & mini (lazac, rizs)

• Purina one mini az ujabb (lazac, rizs)

• Royal canin yorkshire terrier puppy

Illetve meg egy, csak nem ugrik be neki a neve

+ a tenyesztotol pedigreet kapott, de hala egnek leszokott rola


Alutasak / konzerv:

• Purina one mini az ujabb (lazac, rizs, sargarepa)

• Select gold junior (barany lazac + ebbol az alutasakos)

• Cricksy dog (marha, alma cukkini)

• Brit care mini (az osszes)

• Purina friskies junior (csirke, sargarepa)

• Royal canin adult yorkshire terrier

• Fit active junior (liba, nyul)

• MultiFit junior (barany, rizs)

• Pet chef (az osszes)

Illetve itt is volt, aminek nem ugrik be a neve

+ pedigree ugye a tenyesztotol


Idokozben kiderult, hogy csirkeallergias, igy termeszetesen amiben az van mar nem kap. Ha van yorkitok o milyen tapot ad? Vagy ha esetleg foz, akkor mit es mivel (koret, zoldseg, husi stb) Illetve mar kaphat "felnott" tapot vagy konzervet?



2021. jún. 18. 16:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Koszonom 9/10 :)
2021. jún. 19. 10:16
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Persze kerdezo, hallgass csak arra, aki megerositi benned a hulyeseget.

Szep :)

2021. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtuk hogy éheztesse te emberszabású.

Azt mondtuk,hogy ne hagyja előtte az eledelt,hogy kénye-kedve szerint egyen a kutya mert ilyen hisztis p*csa viselkedést eredményez,hogy nem fogad el semmit és csak akkor mikor neki van kedve.


LEGYEN (mivel kis testű..) 2-3 FIX etetési ideje ekkor tedd ki az eledelt.Ha 10 percen belül nem fogadja el (nézd meg azt is,hogy veled/nélküled eszik-e.szeparációs szorongás tünete,hogy csak a jelenlétedben eszik a kutya,vagy épp egy rossz berögzült szokás ha csak akkor eszik ha nem látod) akkor vedd el előle ÉS (!) a következő etetéskor ugyan így kínáld.Ha nem eszik elveszed.


HA semmilyen egészségügyi probléma nem áll fenn legfeljebb 2 napon belül ennie KELL.

Ha nem eszik vidd el orvoshoz.



Semmi egyéb bele magyarázás meg éheztetéses/vércukros baromságok ne játszanak közbe! Semmi baja nem lesz.


Csak legyen kint folyamatosan friss vize.Ha azt sem issza akkor viszont tényleg beteg és mielőbb orvosra van szüksége.Simán lehet cukorbeteg és akkor kapni fog inzulint.

2021. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Amugy az ilyen kerdesek csak azert szuletnek, hogy a kerdezot valaki megerositse abban, hogy jo az amit csinal? Mert ehhez minek kellett akkor kerdest kiirni? Lathatod, hogy a vilag osszes tapjat megveheted, valogatni fog, mert hagyod, ez egyszeruen annyira egyertelmu, hogy nem ertem, hogyan nem fogod fel kerdezo, de tenyleg :D
2021. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Edes istenem🤦‍♀️🤦‍♀️ Csak tanacsot kertem nem fejmosast. De aah, inkabb nem irok ki semmi olyat mert meg a vegen en leszek a 💩. Ha csak kotekedni tudsz akkor gorgess tovabb, koszi.
2021. jún. 19. 13:53
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

De igaza van cseszdmeg.Írsz ki kérdést 10/9 válasz tök hasznos,normális ERRE MEGKÖSZÖNÖD ÉS AZT TARTOD JÓ VÁLASZNAK ami a már meglévő problémádon nem segít,nem oldja meg a kutyád valogatását csak javasolja a hülyeséget hogy vedd tovább a tápokat és addig próbáld ameddig (meg nem unod..) el nem fogad egyet.(így nem fog).


Csak nyugodtan,hagyd hogy megerősítse azt,hogy mindent jól csináltál és szenvedj tovább a kutyáddal.

Az ilyen kérdezőkkel a tököm ki van,akkor minek pazaroltunk időt neked az értelmes válaszra..

Le kellett volna tudni annyival,hogy mindent jól csinálsz csak csináld tovább..

2021. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Oo, en kerek elnezest, hogy raboltam azt a draga idodet🤦‍♀️
2021. jún. 19. 17:39
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező😊 A yorkies vagyok😁Ha gondolod, keress meg privátban, szívesen segítek, 23 év tenyésztői tapasztalattal a hátam mögött😊
2021. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12%
Én yorkinak mindenképpen valami nagyon drága, molekulánként műanyagba csomagolt ipari terméket ajánlok, melyet a bolygó átellenes pontjáról importálnak, mert azt szeretik. Semmiképp se próbáld ki, hogy nem adsz neki egy napig kaját, mert utána bármit megeszik, és akkor nem lesz probléma, amit ki lehet írni a gyk-ra.
2021. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én Petcheffel etetem, nem akartam ráerőltetni a tápokat, mert akármennyire is prémium egy száraztáp vagy alutasakos, a kutya érzi, hogy nem az igazi. Szerintem a yorkiknak iszonyat fejlett ízérzékük van, mert az enyém a száraztápot és a gagyibb jutifalatokat nem eszi meg, vagy legalábbis nem szívesen. A Petchefet (ami főzött hús körettel, gyümölcsökkel) viszont csak úgy lapátolja. Ha anyagilag belefér neked, próbáld ki, nekem havonta kb. 18 ezer forint így az etetése.
2021. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!