Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya támadás ellen gázsprayt,...

Kutya támadás ellen gázsprayt, vagy gázpisztolyt vegyek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 06:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom! Kutyatartó zseb cicák ! Éltetek már át kutyatámadást ? Lepontozzátok az 5-őst ? Következő,volt a szitu !

Megyek,dolgozni hajnali 4,nő áll ki autóval némethjuhász kiszalad,mert hülye nő mással nem törődik ? A kutya egyből,nekem esik az utcán ugat,fal lélek jelenlét egy helyben megállok,mert én is be vagyok szarva ! Kiszáll,nő a kutyát nem tudja kezelni ? Kijön a hang zavara,férj be rugdossa a kutyát a portárra .Történt,mindez 1-hónapja Nyírteleken .

2021. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Paprika, azaz pepper spray a jó ebekre. Fontos, hogy FOG, azaz szórófejes legyen! Pl.: [link]


Közterületen tilos ugyan a paprika, de kit érdekel? Inkább bénuljon le a karod egy dög miatt?

2021. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
A "fog" itt azt jelentené, hogy köd?
2021. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer egy cane corso kóstolt meg majdnem. Mindig kiszökött és lejött a parkba, ahol futi is van. Be akartam tenni a futiba, mert a többiek is ezt csinálták. Lényeg, hogy megfogtam a nyakörvénél, próbáltam betessékelni, nem jött össze. Aztán elindult felém. Na tényleg azt hittem, hogy végem. Aztán vmi miatt megállt és békén hagyott. Mondjuk nem tudom, hogy ha lett volna bármilyen spray vagy pisztoly nálam, tudtam-e volna használni.
2021. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

13.-nak.


Igen.

2021. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%
14, Nekem van egy corsom. Biztosra veszem, hogy nem akart az a másik corso megkóstolni téged, csak úgy tűnt, mintha. :)
2021. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

16

Hát remélem. :) Az biztos, hogy rohadtul meg voltam ijedve. Egy totálisan neveletlen, szökős kutya... nem tetszik neki, amit csinálni akarok... De hát igen, ha akart volna csinálni vmit, csinált is volna.

2021. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
30%

Miért hülye kérdés a kutyatámadás? Tényleg nem értem, miért támadják meg a kutyák. Engem pl soha nem támadott meg egy sem, pedig falun élek... (:


Szóval, kedves kérdező, miért támadnak meg téged állandóan a kutyák? És a többieket?

2021. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
45%

18.-nak.


SOHA nem voltam Ausztráliában. Mert nincs is olyan ország! Ugye?

2021. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
29%
És esetleg a kérdésemre is válaszolsz, vagy csak okoskodsz? Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, inkább maradj csendben.
2021. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!