Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lenne jó?

Milyen fajta lenne jó?

Figyelt kérdés
Már régóta nincs kutyám, mert az előző elvesztése annyira megviselt, hogy nem akartam. Volt már több kutyám is, szóval tapasztalat van bőven. Nagytestűre gondoltam rövid szőrrel közepes/nagy mozgás igénnyel, de ne legyen olyan pörgős, mint egy Collie. Legyen könnyen képezhető és lakásban tartható. Egésznap vele tudok lenni, mert nem tudok dolgozni.
2021. jún. 22. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Menhelyi keverék esetleg?
2021. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Rottweilert tudom neked maximálisan ajánlani ;)
2021. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Menhelyről inkább nem szeretnék, mert szeretem tudni milyen lesz ha megnőtt.
2021. jún. 22. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann is jó választás lehet, a rottweiler mellett
2021. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Nagytestu kutyat lakasba...

Neked semmilyen kutya nem valo.

2021. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Milyen képzésben gondolkodsz? Alap dolgok, vagy valami speciálisra is tanítanád? Mit mozognál vele? Milyen fajtákkal van tapasztalatod?
2021. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 eddig is lakásban tartottam kutyát, mert van időm elmenni vele. Legutóbb vizslám volt és nagyon boldog volt. Kertben nagyobb kínzás kutyát tartani
2021. jún. 22. 21:47
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Nagyon semmilyen képzésre nem gondoltam az alap engedelmesség én kívül. Sokat mozognék vele, mert egész nap van időm foglalkozni vele. Volt két vizslám (egy sima és egy drótos), egy Leonbergim meg egy németjuhász keverékem. A Rottweileren már gondolkodtam, de lakótelepen lakók és nem akarom, hogy megijedjen tőle valaki és piszkálják, hogy tűntessem el.
2021. jún. 22. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

A rotinak szerintem amúgy nem is lenne elég az alap engedelmességi, az alapján, amit olvasgatok akár fórumon róluk.

Agár esetleg? Ők nem annyira ijesztő jelenségek, mozogni lehet velük, és lakásban is jól elvannak. Itt a lakótelepen több is van. Kicsit muris, mikor az én kistestűm meg a nagy agár játékra hívja egymást. :-)

2021. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Cane corso .


Megijednek tole? Kit erdekel. Ezek nem ugatnak,mi t a kis kutyak.

2021. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!