Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó döntés az uszkár?

Árvácska :) kérdése:

Jó döntés az uszkár?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és van egy 11 éves puli kutyusom. Nagyon szeretem és napi több órát foglalkozok vele. Tetszik, a dog dancing és szeretnék elkezdeni versenyezni is. Sajnos, a jelenlegi kutyusom már nem éppen alkalmas erre a feladatra. Mellé semmiképpen sem szeretnék kiskutyát, majd utána. Nem tudom, hogyan viselné.


Ez azt jelenti, hogy érettségi előtt lenne körülbelül meg a kiskutyám, ami nem túl szerencsés. Aztán pedig egyetemre megyek. Oda is szeretném magammal vinni. Ameddig itthon vagyok mindenképpen kint lenne, viszont egyetem mellett pedig lakásban kéne lennie. Az uszkár nagyon tetszik, viszont kételkedem benne, hogy ez lenne a nekem megfelelő kutyafajta, ugyanis kinti tartásra nem alkalmas. Nem tudom, hogy mi lenne a megfelelő döntés.


Úgy érzem, ha most elhalasztom ezt az alkalmat, hogy legyen egy kiskutyám ,,nincsen időm" címszóval, akkor sohasem lesz rá időm.


2021. jún. 23. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kint tartanád, akkor semmiképp nem javaslom az uszkárt. Inkább várd meg, amíg olyan helyen laksz, ahol a házban lehet. Eleve társasági kutya, plusz a hideget nem viseli jól.


Mellesleg alapvetően egy baromi intelligens, tanulékony kutya. De így nem ajánlom a fajtát.

2021. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kinti kutya, igy gondolkozz.


Egyetem elott nem szerencses bevallalni egy kutyat. Eloszor nezd meg, egyaltalan mennyi idod lesz, aztan esetleg.

A masik az, hogy szuleid fizetnek mindent? Csak mert koli ugye kilove, kutyas alberletet pedig nehezebb talalni es meg dragabb is. Ha esetleg dolgoznod is kell tanulas mellett, vegkepp alig lesz idod.

2021. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elszomorít, de ezek tények.


Köszönöm a válaszokat :)

2021. jún. 23. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Az uszkar jo dontes de egyelore nem neked. Ne gondold, hogy nem lesz idod, ha mar dolgozol es esetleg olyan munkad lesz amit otthonrol is tudsz vegezni, sokkal tobb idod lesz mint suli mellett.
2021. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!