Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyáinak miért...

A szomszéd kutyáinak miért akkor kell ugatniuk, amikor próbálnék elaludni?

Figyelt kérdés
Amúgy se vagyok jó alvó, néha fél óra-1 óra kell, mire elalszok, de a kutyaugatástól nem lehet. Szinte mindig ugyanabba az időpontba ugatnak, 22:00, éjfél, hajnal 2-3. Ha el is alszok előbb, akkor is felriadok a kutyák ugatására.

2021. jún. 27. 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

#9:

Dehát baromságokat írsz, nem véletlenül vagy lenullázva. 😡

2021. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Az én kutyám is mindig este 11kor kezd ugatni, ha nincs lefárasztva, de én ki szoktam menni hozzá megnyugtatni, körbejárjuk az udvart, a szúnyogok addig kb mindenhol szétszaggatnak, de próbálkozom:D szóval elnézést az összes kutyás nevében, hogy miattuk nem tudsz aludni, sajnos ez ilyen, de átérzem a problémád, mert engem is zavar amúgy.
2021. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Füldugó esetleg, ha nagyon zavar? Nálam bevállt, a folyamatosan lakást felújító és két naponta füvet nyíró szomszéddal nem tudok mit kezdeni, ráadásul mellettünk egy óvoda is van... már a gondolat is megnyugtat, hogy ha ismét megszólal a fúró, vagy visít a gyerek, nem kell bosszankodnom miatta...
2021. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el,mire te megtanulsz bomba robbanás mellett is aludni rosszabb lesz,hogy addigra lesz egy gyereked és rendszerint akkor fognak ugatni,ha letetted Nagy nehezen aludni.


Hogy én hogy utáltam 😭..belvárosban szerencsére ezzel már nincs baj.

2021. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor kergetik haza a kígyót a jó atyafiak.
2021. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

A kutya hang természetes zaj, engem ez nem szokott zavarni.

Simán tudok aludni mellette.

2021. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!