Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen melegben adatok tejet a...

Ilyen melegben adatok tejet a kutyának?

Figyelt kérdés
A kutyáim alig isznak ilyen melegben és a hűvös pincébe se mennek le. Ha adok nekik tejet a hűtőből nem lesz bajuk? Kb már 4 napja kapnak mindennap dél körül 5 dl-t. Nem tesz nekik rosszat?

2021. jún. 28. 17:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen kintiek és nem hiszem hogy máshonnan innának hacsak nem a macskák táljából. Még az se lehet, hogy felmelegszik nekikett egy hatalmas ládában van nekik a víz így még ha nem is vagyok otthon akkor se lehetne. Amúgy naponta többször cserélem nekik. Nem tűnnek kiszáradtnak csak gondoltam mivel szeretik jobb mint a semmi. Az egyik imádja a slagot állandóan kapkodja a vizet de utána úgy liheg az ugrálástól, hogy szerintem ettől csak rosszabb neki. A másik fél a víztől.
2021. jún. 28. 18:51
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Kecsketejet lehet adni egyedul, de ezek bolti vizezet tehen tej nem igazan jo a kutyaknak.


Nekem is az egyik kutyam nem iszik sokat. En a tapra ontok vizet, de akkor sem sokat kb egy decit. Egyebkent ha nagyon szomjasak azert isznak.


Viszont tejtol lehet fosas es akkor ebben a melegben meg nagyobb az esely a kiszaradasra.

2021. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 qkker1 ***** válasza:
49%

"Lehet,hogy van laktozerzekeny kutya de az annyira ritka mint a laktozerzekeny ember."


Azért adják a tejet/tejfölt székrekedésre a kutyáknak?

2021. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%

13. Volt eddig 8 kutyam, mindenik kapott tejet es egyik sem fosott.

Sok ismerosom kutyaja kap tejet es erdekes modon azok sem fosnak…

Akkor ez,hogy lehet?!

2021. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

Utolso, akkor az hogy lehet az elozo ket kutyam fosott a tejtol, sot egyik belgyulladast kapott? Jelenlegi kettonel meg sem probalom.


Nem minden kutya erzekeny ra, de azert vannak amelyek igen!

2021. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

Egészségesebb, ha veszel valamilyen húst, sok vízben megfőzöd és a kihűlt lét odaadod.


Amúgy nem életképtelenek, ha van előtük víz, inni fognak mikor szomjasak lesznek.

2021. jún. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem azért liheg,mert rossz neki.Csak mozog a melegben,és felhevül.Nyitott szájjal,nyújtott nyelvel vesz gyorsan mély levegőket.Így hűtik magukat a kutyák.


A véröntős trükk amit ajánlottam többnyire bejön,de ha simán van előttük mindig friss víz isznak ők amennyire szükségük van.esetleg a tápjuk alá érdemes önteni egy kicsit.:)

2021. jún. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!