Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni a szomszédda...

Mit lehet kezdeni a szomszéddal ha a kutyája többszöri figyelmeztetés ellenére is a házunk elé sz@rik?

Figyelt kérdés

Többször kértük már a szomszédot, hogy figyeljen erre. Van amikor tagadta, hogy az ő kutyája volt (pedig csak ő lehetett), van amikor elismerte és ígérte, hogy nem fordul elő többször.

Semmi nem változott, továbbra is előttünk végzi a dolgát .

Eddig nem akartuk feljelenteni, mivel szomszédok vagyunk és egymás mellett lakunk, de már elegünk van ebből. Tiszteletlenség.



2021. júl. 2. 10:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha feljelented őket (kinél?) csak kinevetnek.

A kultúrált módszeren túl vagy (szóltál többször is), így marad az ősemberhez méltó. Fogd a kutyaszart és tedd a kapujuk elé, hogy amikor kilép, jó eséllyel belelépjen. Hidd el, meg fogja tanulni a leckét.

2021. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én megfognám, és átvinném az ő háza elé, csak hogy érezze a törődést. Undorító ember lehet.
2021. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első kettőhöz.

Kérd meg - utoljára -, hogy erre figyeljen oda, mert legközelebb ez és ez lesz a következménye.

És tedd is meg.

2021. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem az az alapvető gond, hogy oda végzi a kutya a dolgát, hanem az, hogy a gazdi utána nem szedi össze, mert ha összeszedné, nem lenne belőle problémátok. Nyugodtan vidd át neki a kapuja elé az ott felejtett csomagot, ha biztos, hogy nem lehet más.
2021. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Egyszer már odatettük eléjük és naivan azt hittük, érti miről van szó.

1-2 hétig jobban odafigyeltek, aztán minden visszaállt a régi kerékvágásba 😬.

Persze, nem a kutyát hibáztatjuk hanem a gazdáját.

Most őszintén, hogy lehetnek ennyire idióták az emberek? Bárhogy gondolkodom ezen, nem tudom, hogy értessük meg velük, hogy ez mekkora nagy bunkóság amit csinálnak.

2021. júl. 2. 11:54
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Tedd bele a postaládájába, kend a falára/kilincsére/lábtörlőjére.
2021. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez sem elég neki, akkor dobd át a kertjébe. Tulajdonképpen oda tartozik.
2021. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalommal csöngess is be hozzá, és mondd azt, hogy meghoztam a kutyasz*rt. Előbb-utóbb csak megérti. Úgy tűnik, hogy amíg nem kellemetlen neki, addig nem érdekli.
2021. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
Hazad elotti terulet kozterulet ... akkor szarnak oda a kutyak vagy akarki, amikor csak a kedve szottyan hozza. A nem felszedesert lehet perlekedni, de ettol a szar meg ottmarad.
2021. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel feljelenteni nem tudod, vagyis éppen bemehetsz a rendőrségre, de nem fognak vele foglalkozni, bizonyítani sem tudod, de ha tudnád is, nem életszerű, hogy ki mennek nyomozni kutyakaka ügyében. :D


Azt nem tudom mit csinálj, ha már át is vittétek a csomagok az sem megoldás, hogy egy-két hetente átcipelitek az ürüléket. Hát sajnálom, tényleg, én sem értem, hogy miért nem lehet felszedni és kidobni.

2021. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!