Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni a szomszédda...

Mit lehet kezdeni a szomszéddal ha a kutyája többszöri figyelmeztetés ellenére is a házunk elé sz@rik?

Figyelt kérdés

Többször kértük már a szomszédot, hogy figyeljen erre. Van amikor tagadta, hogy az ő kutyája volt (pedig csak ő lehetett), van amikor elismerte és ígérte, hogy nem fordul elő többször.

Semmi nem változott, továbbra is előttünk végzi a dolgát .

Eddig nem akartuk feljelenteni, mivel szomszédok vagyunk és egymás mellett lakunk, de már elegünk van ebből. Tiszteletlenség.



2021. júl. 2. 10:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
Ez tok humoros! :))) Nem adod meg a cimed? Eskuszom odamennek vidulni egyet - biztos nevetseges ahogy egy kutyaszar korul bosszankosz :DDD
2021. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha odaakasztanal nehany nejlozacskot a keritesetekhez,ahova szokott kakilni? Szolj nekik,h odajeszitettel zacsit,szedjek fel.
2021. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%

#9, Hazad elotti terulet kozterulet ...


Tulajdonképpen a szomszéd saját háza előtti terület is közterület. Miért nem oda sz*ratja?

2021. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%
Ha már többször is szóltam szépen, akkor én utána simán átraknám egy lapáttal az ő háza elé, ahányszor meglátom.
2021. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
8%

Engem nagyon szorakoztat az ilyen tema! :) Nagy kutyam van es akkorat tojik mint egy vakondturas, de en meg sosem problemaztam miatta ... otthagyom es kesz :) Minden gond letudva - nem is gondolnam, hogy ilyen utoelete van a tortenetnek, hogy meg forum oldalon is felmerul mint kerdes :)


Az elet mar csak ilyen, mindenki szarik - te is en is es a kutyak is - egyutt lehet elni ezzel a gondolattal :)))))

2021. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
10%
Nem olyan regen meg lovaskocsik jartak az utcakon, hoztak a jeget es a szenet. Hagy ne mondjam mi minden volt akkoriban az utcan. Mai ember miert ilyen finnyas? :) Videken terdig jarnak a disznoszarban az emberek ... kertvarosban mar egy kis kutyakaki is gondot jelent? Fene a finnyas varosijat! :)
2021. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki arra neveli a kutyajat, hogy a hazba ne szarjon (szobatisztasagnak hivjak) ... de olyan tanitas nincs, hogy a szomszed haza ele sem szabad. Amugy is a szomszed kertje mindig zoldebb :)
2021. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#16

Falun élek, senki nem jár térdig a disznószrban. Attól még, hogy valami vidék, nem lesz igénytelen mucsafölde...

2021. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a tragya csak jot tesz a mehlegelonek :D
2021. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, rossz hírem van, ha közterületen nem szeded össze a kutyád ürülékét, törvényt sértesz.


1998. évi XXVIII. törvény

az állatok védelméről és kíméletéről

II. Fejezet

AZ ÁLLAT VÉDELMÉNEK ÁLTALÁNOS SZABÁLYAI

Az állat tartásának általános szabályai


"5. § (6) * A kedvtelésből tartott állat ürülékét az állattartó a közterületről köteles eltávolítani."

2010. január 5-től hatályos.


[link]

2021. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!