Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni a szomszédda...

Mit lehet kezdeni a szomszéddal ha a kutyája többszöri figyelmeztetés ellenére is a házunk elé sz@rik?

Figyelt kérdés

Többször kértük már a szomszédot, hogy figyeljen erre. Van amikor tagadta, hogy az ő kutyája volt (pedig csak ő lehetett), van amikor elismerte és ígérte, hogy nem fordul elő többször.

Semmi nem változott, továbbra is előttünk végzi a dolgát .

Eddig nem akartuk feljelenteni, mivel szomszédok vagyunk és egymás mellett lakunk, de már elegünk van ebből. Tiszteletlenség.



2021. júl. 2. 10:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

Hiába közterület, amikor takarítani kell a kapu előtt, akkor az a tulajdonos feladata. Közterületen meg össze kell szedni a szart, hacsak nem vagy olyan igénytelen mint a 16-os válaszoló, aki szeret térdug járni a szarban.


Nem mellesleg régen a lovaskocsikon volt ponyva (a mai napig van), ami felfogja a lószart, hogy ne az útra essen. Lehet a te felmenőid igénytelenek voltak (akkor volt honnan örökölnöd), de akkor sem szerettek szarban mászkálni az emberek.


Kérdező! Én a sokadik alkalom után beraknám a postaládájába, aztán bűzölögjön ott neki.

2021. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
13%
Nagy kaland 20-as :) Nem ez az egyetlen szabaly amire fittyet hanyok :)
2021. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Kend vele körbe a kerítést/kilincset.Sohs többet nem szemtelenkedik :D
2021. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
#23. Még kenegessem is 🤯😱?
2021. júl. 3. 18:14
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Simán.Kapj fel egy nem használt zsemlés zacskót,kapd fel a friss kakit és adj a kilincsnek belőle.

Nehogy már ekkora tróger legyen,hogy szólnak és csak azért se szedi fel..

2021. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szomszéd a füvet borogatta át a fűnyírójából a telkemre. Kétszer szóltam - szépen -, harmadszor visszaöntöttem. Kapott extra bónuszként pár tüskés ágat is. Megértette.

Tudom, én vagyok a paraszt..

De van, akivel csak így lehet.

2021. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Dobd át;:DD
2021. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!