Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használtatok-e valamilyen...

Használtatok-e valamilyen ugatásgátlót? Ha igen, milyen sikerrel? Melyik vált be? Link?

Figyelt kérdés
8 hónapos német jucim este fél 10-kor elkezd a kapunál ugatni. Jó mély hangja van és "mondaná" megállás nélkül kb. fél 2-ig. Kimegyek csitítom, több-kevesebb sikerrel. Az egyik szomszéd folyamatosan áttelefonál, nem tud aludni tőle. Már vettem kültéri ultrahangos ugatásgátlót. Mintha ott sem lenne, helyzet ugyanaz. Be szoktam zárni újabban a teraszra, az távolabb van a szomszéd utcafrontos nyitott ablakától., engem meg nem zavar az ugatás. Addig kellene valami megoldás, míg nem mérgesedik el jobban a helyzet.

2021. júl. 2. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Azt szoktam mondani a kutyanak, hogy pszt! Es mukodik.
2021. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen nálam is, míg vele vagyok.
2021. júl. 2. 23:19
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Szobakennel? A mienket bezárom, ha nagyon felhúzza magát, gyorsan lenyugszik. Igaz, mi kicsi kora óta használjuk, mióta felnőtt, már nagyon ritkán, pl. ilyenkor.
2021. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Addig nem ugat,amig vele vagy——>

Aludjon az agyadnal. Igy nem fog ugatni. Probald ki.

2021. júl. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már nem akar bent lenni. Nagy kutya. Csak be-bejár.
2021. júl. 3. 07:33
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs kint egyedül, van másik idős kutya vele. Az nem ugatós, csak ha dörög.
2021. júl. 3. 07:34
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván lehet venni ugatásgáló nyakörveket. De nem ez a megoldás! Azért ugat, mert nincs elfáradva. Labdázz vele nagyokat, rongyozz, tanítsd meg különböző trükkökre! Ahhoz, hogy lefoglalja magát tudom ajánlani a Kong logikai játékokat. Nem egy ökör ára, és elvan vele. Lényeg az, hogy mind szellemileg, mind fizikailag el legyen fáradva. Aztán ha nagyobb lesz, majd kinövi.
2021. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk a "csend legyen" vált be. Néhány napot, hetet szánj rá a nevelésére.
2021. júl. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
És ne németjucizz
2021. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké. Egyébként is kan.
2021. júl. 3. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!