Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használtatok-e valamilyen...

Használtatok-e valamilyen ugatásgátlót? Ha igen, milyen sikerrel? Melyik vált be? Link?

Figyelt kérdés
8 hónapos német jucim este fél 10-kor elkezd a kapunál ugatni. Jó mély hangja van és "mondaná" megállás nélkül kb. fél 2-ig. Kimegyek csitítom, több-kevesebb sikerrel. Az egyik szomszéd folyamatosan áttelefonál, nem tud aludni tőle. Már vettem kültéri ultrahangos ugatásgátlót. Mintha ott sem lenne, helyzet ugyanaz. Be szoktam zárni újabban a teraszra, az távolabb van a szomszéd utcafrontos nyitott ablakától., engem meg nem zavar az ugatás. Addig kellene valami megoldás, míg nem mérgesedik el jobban a helyzet.

2021. júl. 2. 23:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Rá kell szánni néhány estét a nevelésre és nem kell semmilyen drága szart venni. Nekem 2 "jucim" van, ők is eljátszották ezt az elején. Kimentem (ha kellett 20x), aztán rájuk szóltam és leszoktak róla.
2021. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet az a gond, hogy az utca világosabb, mint az udvar. Ha bezárom a nyitott teraszra, ott szinte alig ugat.
2021. júl. 6. 22:08
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyébként ott tartunk, hogy fel akar jelenteni. Folyamatosan "őrzöm" A kutyát, abban a pillanatban, mihelyt ugatni kezd kimegyek, szólok rá, abbahagyja, de abban a fél percben mire kiérek, már telefonál rám. Egyébként nem vagyunk haragban. Másik szomszéd, akinek az udvaromra van nyitott ablaka, tehát szinte olyan mintha a szobájában ugatna egyáltalán nem panaszkodik.
2021. júl. 6. 22:31
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem van ugatás gátló nyakörvem,lehet lepontozni.

Veszettül ugatott a kutya,pedig benti és napi 2 órát lent vagyok vele mint aktív mozgás.Husky.

Vonyít,ugat,visít ha kell ha nem,ráadásul kórház közelben lakom,ha jön a mentő autó akár hajnalban akkor kezdi is.Vagy legalábbis kezdte a kiképzés előtt.


NEM (!) kell az elektromos részét használni! Az agresszív kutyák ellen van,vagy ha már a többi funkció NEM JÖTT BE.!

és akkor se maxon.kipróbáltam magamon már a 60-as is cseszettül fáj,ez meg a torkukba ereszti (már aki használja) ezt a feszültséget.


Miért? Ugat -> torok fájdalom -> mivel fáj nem csinálja,berögződik,hogy fáj neki.


Először is nem szabad,hogy lássa a távirányítót nálad.Sose szabad,hogy tudja te 'manipulálod'.


Van rajta HANG jelzés először azzal kell próbálkozni.rá kell tenni a nyakörvet,ha ugat ki kell zökkenteni a zajjal,hogy abba hagyja,hallgatás parancs és ha hallgat akkor dícsérni is.


Ha nem megy ott a REZGŐ mód ami nem fáj.Ugyan úgy mint az elektromosnál rezgeti a nyakát,ha ugat.Ez fizikai kizökkentés.

U.A mint a felső.Nem ugat,dícsér.


A fény jelző nekem csak arra volt jó,hogy ha éjszaka fény nélkül mentem felvillant és láttam a kutyát.

Sose használtam az elektromosat csak a saját karomon,az elég is volt.A rezgő vált nekem be,2 hét munkával csendben van a kutyám.

Többnyire.VAN amikor ő is ugat,dehát kutya.Ha jön valaki,ingerli a mentő autó vonyít.Az elnézhető nem lehet mindig csendben.csak ne legyen folyamatos a zaj.

2021. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja igen,link : [link]
2021. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!