Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyáimmal ha...

Mit csináljak a kutyáimmal ha séta közben utálják a többi kutyát?

Figyelt kérdés

Ha megállunk valahol séta közben pl engedelmesezni egy réten és pont jön egy kutya túl közel akkor ugatnak mint az őrült és meg is kergetnék. Ha rájuk szólok azonnal abbahagyják, és nem bántják a másikat de utána megint újból kezdik. Ha mozgásban vagyunk akkor teljesen (vagy majdnem) közömbösen elsétálnak az idegen kutyák mellett.

És ne mondjátok hogy kutyaiskola meg minden mert a kutyaiskolában és a kutyás rendezvényeken (=ahol sok kutya van együtt) teljesen közömbösek a többi kutyával. Nem túlzottan barátságosak, de semmi baj sincs.


2010. aug. 26. 23:28
 1/7 anonim válasza:
engedd közel had baratkozzanak ha nemhat akkor az van hogy téged védnének meg felé a többi kutyatól azt hiszik hogy azok a kutyak meg fognak téged tamadni vagy csak kivancsiak rájuk
2010. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem barátkozni akarnak... Engedtem már oda, de meg akarta kergetni szóval inkább visszahívtam... És rászólok már szinte földön lapít úgy megalázkodik de közben még mindig buffog arrafelé...
2010. aug. 26. 23:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy ha a házunkba jön egy idegen kutya és rendes, akkor azt is simán eltűrik.
2010. aug. 26. 23:54
 4/7 anonim válasza:
akkor marad az hogy téged védnek látják hogy a szabadban vagytok nem pedig a biztonságos otthonban és kint a szabadban meg akkarnak védni mert nincsenek védö falak:D
2010. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg az lehet a "baj" hogy téged védenek. Csak ebbe az a buktató hogy te vagy a falkavezér neked kell engedelmeskedni, és csak akkor "támadhatnak" vagy nézhetnek ki valakit a többiek közül ha te azt megengedted...

Persze az megint más ha tényleg veszély fenyeget akkor azt ők megérzik a másik rossz közeledését vagy épp a te félelmed. De amíg erről nincs szó addig ez nem helyes... Sztem.

Próbáld őket nyugtatni és majdcsak megtanulják hogy nem kell félteni mindentől a gazdit. :)

2010. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem támadnak csak ugatnak meg figyelnek, rosszul fogalmaztam, csak néha ugatnak őrülten, de akkor sem mennek oda bár látszik hogy nehezükre esik :D Mindig rájuk szólok csak az a baj hogy kevés kutya van kint, nem lehet gyakorolni.
2010. aug. 28. 14:54
 7/7 anonim válasza:
hát akkor csak ügyelnek mindenre és távol akkarjak a többi kutyat toled tartatni az lehet
2010. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!