Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky mennyinél kezdődik,...

Husky mennyinél kezdődik, melyik kennelből érdemes venni, vagy honnan örökbefogadni?

Figyelt kérdés

Huskynál van már tapasztalatom, viszont a szüleimtől nem szeretném elhozni, (költözés miatt) annyira megszerették már.

Ajándékba kaptam, ezért nem tudom milyen árkeretek között mozog.

Természetesen semmi esetre sem vennék szaporítótól, tenyésztőtől szeretnék és nem sajnálom rá a pénzt, esetleg örökbefogadnék, hogy szebbé tegyem a kutyus életét.


2021. júl. 9. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

most leleszek pontozva de én 50-ért vettem szaporítótól

semmi betegsége és baja nem volt soha

nem lesz világ vége ha szaporítótól veszed a kutyát

2021. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
400,mármint egy kölyök?
2021. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem lesz világvége csak az nem Husky hanem Husky jellegű kutya.

Minden aminek nincs származási lapja az csak jellegű akkor is,ha teljes mértékben úgy néz ki,úgy viselkedik.

Ha olyat fogtál ki akinek a kutyái egészségesek voltak és te is jól tartod nem is lesz semmi baja.

2021. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

#6 egy mondatot ha tovább olvastál volna, akkor tudnád, hogy nem mindenkire értettem :)

Viszont ebből látszik, hogy sokan az első mondat után pontoznak.

2021. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%

Igen,vannak nagyon drága kutyák.

Van olyan fajta amiből 800.000 vagy épp milliók egy példány.Ritka fajtákat tenyészteni kifizetődő.Bár mire beszerzed te is..

2021. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%

Az összes mondatod sületlenség volt én azért pontoztalak le.

Ebadtán,jófogáson nem keresünk kutyát.Ha van is tenyésztő ott aki hírdet az olyan is..

Kb ugyan az mintha szaporítótól vennél csak van mellé papír is.


Persze azt is csak akkor kapsz,ha 100.000 helyett megveszed a kutyád 150.000-be! 6000ft egy tk de 50.000-el többért adja,ha a papírt is kéred.. 😂

2021. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

#13 az igaz hogy látszott a kutyákon meg akitől vettem rajta is hogy nem egy putri hely, nem megélhetés miatt csinálják

az igaz jogilag nem fajtatiszta, viszont egy normális embernek az számít hogy biológiailag fajtatiszta, nem egy darab papír

azt is elfogadtam hogy gyakorin ez miatt felelőtlen vagyok és kikéne végezni engem



11

2021. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Akik azt írták szaporítótól nem érdemes venni, annyit hozzáfűznék, hogy én sem vennék szívesen szaporítótól, mert simán lehet parvos, beteg, lehet akár nem is egy betegsége, vagy olyan ami később jön elő.

Nem mutogatni veszem a kutyát, csupán azért, mert nagyon szeretem ezt a fajtát. Egy kennel pedig számomra sokkal megbízhatóbb, mégha 200-ba is kerül egy kutya. Nem azért, mert fajtatiszta, egy nem fajtatisztának is lehet akkor szíve és akkora szeretet benne.

Aki pedig írta, hogy xy kutyát akarok, ebben van tapasztalatom, nem szeretnék olyan kutyát még aminek nem tudom milyen igényei vannak, nem tudom hogy kell tartani, nem ismertem meg eléggé, nem olvastam utána. Nem szeretnék felelőtlen állattartó lenni.

Köszönöm a linket, szétnézek ott is!

2021. júl. 9. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!