Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még esély a szobatisztaságra?

Van még esély a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Új lakásba költözünk és szeretném elérni hogy ott már szobatiszta legyen a kutyusom.Kiskorától kezdve próbáltuk szobatisztára nevelni, amit elértünk de csak nagyjából.Reggel nem mindig bírja ki hogy ne pisiljen be(pedig fél 7kor viszem le, nem tudok egyszerűen 4kor felkeni hogy levigyem...este szintén megvan a séta nem tudom miért nem bírja ki), szerencsére van egy szokott helye de az új lakásban megpróbálnám a teljes szobatisztaságot.Milyen tippeket ajánlotok, mit kéne még csinálnom?A kutyus kicsi bolognase(bocs ha nem így írják) és 10éves de nem az az öreg,fáradt kutyus, nagyon is fénykorában van még szerintem.Előre is köszi!
2010. aug. 27. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlott háromszor négyszer levinni a kutyusokat, mert nem mindegyik bírja ki nyolc kilenc óránál tovább. Tehát munka vagy suli után is séta. Az estit pedig érdemes kitolni, hogy kibírja reggelig.
2010. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ki kéne bírja, lehet valami szervi probléma áll a dolog mögött.
2010. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 audryenne ***** válasza:
Nekünk se bírta ki reggelig először, aztán rájöttünk, hogy éjjel felébred és csomószor iszik. Azóta nem hagyunk elöl neki vizet. Ha eddig kinn hagytátok neki, szerintem próbáljátok meg...
2010. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ilyen nincs. a kutyának a gazda életmenetét kell felvennie, nem nekem a kutyáét. kiképző vagyok és amennyiben nincs szervi probléma a háttérben, biztosan állíthatom, hogy ki kell bírnia. lehet még most is nevelni. ajánlok neked egy könyvet: [link]

vedd meg

sok sikert

2010. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy nekünk az állat orvos mondta, hogy kistestű kutyáknak nyolc órát kell kibírniuk pisilés nélkül. Van amit nem lehet beszabályozni, mert biológiailag nem lehetséges.Lehetnek egyéni eltérések.Ilyen a hólyagjuk. Télen nyáron. A mi kutyánk makk egészséges volt, kétszeri séta mellett előfordult, hogy bepisilt, háromszori mellett már nem.
2010. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megpróbálom bevezetni hogy ne kelljen 8 órát kibírnia és figyelni fogok arra is hogy iszik-e éjjel,a könyv pedig eddig is érdekelt, most már be is szerzem!:)
2010. aug. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!