Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha rombol a kutyám?

Mit tegyek, ha rombol a kutyám?

Figyelt kérdés

Annyira tökéletes kutya lenne, kiváló helyről származik, stabil idegrendszerrel.. 6 hónapos francia bulldog, kb 2-3 hete kezdődött nála.

Először azt hittem valamiféle szeparációs szorongás szerűség kezdődik nála, mert akárhányszor hazaértünk, valami miszlikbe volt aprítva általa.

De ma reggel 7 órakor arra kelek, hogy széttépte a gyerekem játékát, és a maradványokat csócsálja, az egész szobapadlót beterítve.

Nem volt egyedül, és még is rombol tehát. Egy alapvetően tök okos, engedelmes, nem is makacs kutya hiába bulldog.

Nagyon jó természete lenne, ha nem rombolna. Lassan költözünk új házba, és rettegek mi lesz a vadonatúj bútorainkkal, vagy cuccainkkal. Gondoltam kizárom a kertbe, míg nem vagyunk otthon délután majd, de ott is félek mit eszik fel a földről, vagy tép szét.

Hogy lehet rombolásról leszoktatni egy kutyát?

Minden este visszük lefárasztani, sokszor már menni nem bír annyira elfárad.


2021. júl. 20. 09:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz.

Amúgy meg nem csak a foglalkozás mennyisége, hanem az összetétele is lehet probléma. Én nem otthonról dolgozom, és aktívabb kutyám van, aki ráadásul mentett is, mégse rombol.

2021. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
71%

Enyem is engedelmes ,nem kotekszik senkivel. De otthon rombol,ha 2napnal tobb tellik el futas(kozos edzesunk) nelkul. Nem voltam azota ae nyaralni,rettegek,mekkora lenne a karteritesi osszeg a felapritott butorok miatt. 😂😂



Szerencsere nem nagyon van uj butorunk. 😂😂


Mostmar egesz ritkan tesz tonkre retikult vagy mast a kis cukor.


Megfigyeltem,h az ilyen jo termeszetu kutya,altalaban otthon rombol. A kotekedo terrorizalo kutyank pedig semmihez nem nyul otthon. Az utcan kieli magat.


Minden szelyisegnek megvan a maga feszultseglevwzetesi modszere…

2021. júl. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
68%
Neveld meg
2021. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!