Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lesz ez a terv?

Jó lesz ez a terv?

Figyelt kérdés

06:00 - felkelek, felöltözök, beágyazok.

06:07 - leviszem a kutyát kailni, pisilni

06:20 - feljövünk, kb. Ilyenkor.

06:22 - reggelit adok a kutyának

07:20 - elindulok a munkahelyemre


15:00 - hazaérek.

16:00 - leviszem sétáltatni.


18:00 - hazaérünk.

18:01 - vacsorát adok a kutyának.

-

-

20:00 - lefekszünk aludni



Bocs nem tudom, hogy fogja tördelni a gyk. Elég neki ennyi séta?


Tudtok valamilyen útmutatót adni, hogy mit csináljak? Szeretnék egy kutyát, de nem tudom mire van szüksége. Hétvégén, mennék kirándulni.


A kutya hol aludjon? Kennelbe?


Bármi kis infót csöppentsetek, az aprócska tudatomba. (:



2021. júl. 24. 08:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Gyerekünk van (:


Örökbefogadunk majd rgy idősrbb 2-3 éves kutyát.

2021. júl. 24. 11:13
 12/24 anonim ***** válasza:
12%
Az enyém le se akar menni kínnal sétál ha kis testű kutyus szoktasd pelusra is mondjuk a nagyobbakat is lehet és akkor bőven elég neki az a kettő séta szerintem..
2021. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
12-es valaszat el se olvasd, ha neki ugy jo, hogy a kutya ossze-vissza hugyozik meg szarik bent, az az o dolga, de masoknak nem kene ilyen tanacsot adni. A pelenka nem jo megoldas, ne legyunk lustak setalni vinni, ha mar bevallaltunk egy kutyat.
2021. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
6%

Kedves okostojás az én kutyám benti kutya! A posztban nem volt milyen fajta! Ezért is írtam van ilyen megoldás is és nincs ezzel semmi baj!! Nem szarik össze vissza egy helyre szarik a pelusára! Nem vagyok lusta levinni mert le vinném naponta 20x is de nem szereti! Ha hihetetlen ha nem nem szeret sétálni neki napi 1 séta is elég lenne! Ne játszátok már meg magatokat amúgy meg. Ti se viszitek le annyiszor amennyit írtatok. Van pár gazdi ismerősöm.

Inkább az a ciki hányan megjátszátok magatokat

2021. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is benti kutyam van, napi haromszor minimum leviszem, neha negyszer, ha latom rajta, hogy menne.

Sajnalom, hogy ilyen gyokerekkel vagy korulveve 14-es, ha az ismeroseid is szarnak bele az egeszbe, ahogy te is.


Ja persze, nem szeret setalni a kutyad, inkabb csak hozzaszokott, hogy csak bent van es beletorodott a sorsaba :D

2021. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
Összegyűlt itt a két véglet. Akik napi négyszer ötször leviszik sétálni, mert ők nem dolgoznak, nincs semmi dolguk egész nap. Meg a másik aki a lakásba szaratja a kutyát. Szép.
2021. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

3 séta azért nem lehetetlen.

Munka/suli előtt,utána és este.

2021. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
És lehagytam,hogy nem is kell,hogy 2 óráig vidd le egyszer.ezt a 2 órát simán eloszthatod két felé egy-egy órára.Nem hiszem,hogy olyan hű de nagyon aktív kutyát vesztek munka és gyerek mellé.
2021. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
7%

Nem mindenki kutyája egyforma az enyém ha nem akar le ül és nem megy tovább.nyilván nem potyára árulnak kutyapelenkát.

A másik meg te is a lakásba a WC-be szarsz akkor neki miért ne lehetne kutya WC-je ha igényli nyilván le viszem mert szól. Minimum 2x így is le viszem ha szeretne ha nem mert kell a mozgás meg a levegő. Viszont én meg azon az elven vagyok hogy attól hogy kutya legyen valami szabad akarata is ne én mondjam meg neki hogy ő le akar e menni 5x vagy nem! Elég értelmes jelez ha le akar menni!

2021. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert a padlóra terített pelenka nem WC. Ott bűzölög órákig ha mondjuk nem vagy otthon hogy kicsereld. Gusztustalan.
2021. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!