Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lesz ez a terv?

Jó lesz ez a terv?

Figyelt kérdés

06:00 - felkelek, felöltözök, beágyazok.

06:07 - leviszem a kutyát kailni, pisilni

06:20 - feljövünk, kb. Ilyenkor.

06:22 - reggelit adok a kutyának

07:20 - elindulok a munkahelyemre


15:00 - hazaérek.

16:00 - leviszem sétáltatni.


18:00 - hazaérünk.

18:01 - vacsorát adok a kutyának.

-

-

20:00 - lefekszünk aludni



Bocs nem tudom, hogy fogja tördelni a gyk. Elég neki ennyi séta?


Tudtok valamilyen útmutatót adni, hogy mit csináljak? Szeretnék egy kutyát, de nem tudom mire van szüksége. Hétvégén, mennék kirándulni.


A kutya hol aludjon? Kennelbe?


Bármi kis infót csöppentsetek, az aprócska tudatomba. (:



2021. júl. 24. 08:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

Napi kb 3x pisil és egyszer kakál addigra itthon szoktam lenni mire jön a kaki. Egy yorkiról beszélünk egyébként nem egy Dán dogról. És nem büdös a pisije se.

Engem pedig nem zavar főleg hogy nagyon szeretem nekem nem gusztustalan se a pisije sem pedig a szara.

És igen le kell teríteni és neki külön kis része van erre. Mint nekem is van WC neki is van pelusa. Egyébként meg nem a kommentelőkbe kell beleállni hanem a kérdésre válaszolni én se szóltam le elsőnek senkit mert nem az én dolgok ki kutyája hogy meg hova szarik.

Az enyém kinre és bentre csinálja nekem is jó és neki is így ennyi! Azért gyártják a pelust hogy használják nem egy gazdi veszi és teszi le a kutyájának.

Nyilván egy Dán dognak meg egy pit bullnak vagy bull terriernek nem igazán ajánlott ez de egy 3 kilós kutyának igen és elég sokan engedik a benti pisit meg kakit! Ha te nem akkor nem engem nem érdekel!

2021. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%
Napi 2 levitel? Nem, baromira nem jó! Napi 3 a minimum, de inkább 4 legyen az! Mégis hogy várod el ezt tőle? Ennyi ésszel, felelősséggel ne akarj te kutyát! Gyereket se...
2021. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22es, bocsánat, én direkt azért próbálok informálódni, hogy véletlen se legyen rossz neki.



De azt, hogy még gyereket se akarjak az egy nagyon gonosz válasz volt!!! Nem ismered, a családi helyzetünket, nem tudod mennyit jelent nekünk ez a két szó.


Szégyeldd el magad!

2021. júl. 25. 07:47
 24/24 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél egy könyvet a kutyatartásról, és tanulmányozd át.
2021. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!