Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyák ivartalanítása...

Szuka kutyák ivartalanítása hogyan zajlik? A kutya hogyan viselkedik utána?

Figyelt kérdés

Mi a teljes folyamat?Szóval elvisszük,ivartalanítják, és utána vissza kell menni varratszedésre?

A varratnál érzékenyebb lesz? stb..

előre is köszönöm:)


2010. aug. 28. 15:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

és mennyibe kerül?kistestű kutyáé?

pl spániel,westie..:D

2010. aug. 28. 15:05
 2/12 A kérdező kommentje:
ugye lehet úgy ivartalanítani h ne tüzeljen??:S:S
2010. aug. 28. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivartalanítva lesz akkor nem fog tüzelni.
2010. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Elviszed, kb egy órát vársz, aztán viheted haza. Pár nap múlva vissza kell menni hogy ellenőrizzék a sebet. Aztán 2 hét múlva varratszedésre és ennyi.

Régen volt olyan módszer hogy csak a perefészket vették ki, de ma már ez nem divat. Az összes "dolgot" kiveszik így nem fog tüzelni. Mire hazaérsz vele, jó esetben majdnem teljesen magához tér. Utána még kicsit meglepődött és szédült lesz, de ha nincs baj akkor már járkál. Előtte egy-két nappal már nem lehet etetni, utána is várni kell egy kicsit. Velünk így volt.

Az én kutyám mudi, 10 kg volt akkor, és 20 ezer volt DE eben benne volt egy ingyen chip is, és ez egy drága hely amúgy is. Szóval ennél szeirntem olcsóbb, és vannak ivartalanítgási akciók is!

2010. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az én kutyánnak nem fájt utána ha hozzáértem, azóta sem zavarja, sőt már nem is ltászik a heg, pedig pár hete volt.
2010. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak ivartalanítási akciók lenni,ilyenkor jóval olcsóbb.A Zöld Zebra Egyesület szokott ilyet éventwe többször szervezni például.

Több rendelővel vannak szerződésben,ki tudod választani a neked megfelelőt.

2010. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem kan kutyám lett ivartalanítva. Full extrás műtétet kértem, infúzióval, gázos altatás, stb.. 35 kg-os kutyám van, és 30 ezerbe került a műtét. Jó hírű, és állítólag drága kórház. Nem tudom, hogy ez a pénz sok volt-e érte vagy sem. Ez az első kutyám:)

Nehezen viselte, de már túl vagyunk rajta:)

Nekünk felszívódó varrataink voltak. Vagyis a kutyámnak:)

2010. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:)
2010. aug. 28. 15:52
 9/12 A kérdező kommentje:
és mennyi idős korában célszerű ivartalanítani?:D
2010. aug. 28. 15:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Van ak szerint 6 hónapos korban,tehát ivarérés előtt,van aki szerint meg kell várni a tüzelést..

Te döntesz.

2010. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!