Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyák ivartalanítása...

Szuka kutyák ivartalanítása hogyan zajlik? A kutya hogyan viselkedik utána?

Figyelt kérdés

Mi a teljes folyamat?Szóval elvisszük,ivartalanítják, és utána vissza kell menni varratszedésre?

A varratnál érzékenyebb lesz? stb..

előre is köszönöm:)


2010. aug. 28. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Neked semmit nem kell csinálnod beviszed beadjuk az altatóinjekciót és felrakjuk az asztalra, felvágjuk kipakoljuk és összevarjuk. A kutyus nem érez az egészből semmit. (egy állatorvosi asszisztens)
2010. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én kuzyám egy évesen lett ivartalanítva, ezért is viselte nehezebben.

Ennek mondjuk sok oka van, pl, nem megfelelő llatorvosnál voltunk, akit az egész nem érdekelt, aztán elkerültünk egy jó helyre, de akkor meg engem műtöttek:) Szóval kitolódott, de az biztos, hogy ilyen későre soha nem fogom halasztani..


Nehéz döntés, és nem azért, mert kiskutyákat szerettem volna, csak azért mégis elaltatják, meg vágják, stb... Szóval kockázatos. De már túl vagyunk az egészen, és egészen jól van a kis drága:)

2010. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!