Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megszerettetni...

Hogy tudom megszerettetni vele a fürdést?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves Spániel kutyám,akit a lakásban tartok. És hát természetesen megszoktam fürdetni,de szegény nem szereti..Nagyon szokott sírni,és olyankor úgy sajnálom..Pedig semmi fájdalmasat nem teszek vele..=(..De ő mégis fél a fürdéstől..vagyis inkább a víztől..Hogyan tudom megszerettetni vele a fürdést? vagy úgy szeretnék vele nyáron locsolkodni az udvaron,mint az előző kutyámmal..De sajnos etzt vele nem lehet..Megpróbáltam,hogyha nem annyira sírt fürdéskor,akkor mindig adtam neki jutalomfalatot..de nem használt...Nem szórakoztató így a fürdés/fürdetés,hogy folyton ki akar ugrani a kádból..Mit tudok csinálni?Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2010. aug. 28. 18:14
 1/5 anonim válasza:
82%

Nekünk is volt egy spánielünk, igaz ő falun lakott nagyanyáméknál, de ő se nagyon szerette a vizet.

Viszont ha betettük a vízzel teli hordóba azt szerette :DD

Szerintem adj jutalom falatot neki miközben fürdeted így tudni fogja hogy nem olyan rossz dolog az.

2010. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, az én kutyáim utálják, ha slaggal locsolom őket. :D De patakokban annál jobban szeretnek úszkálni. :) Miért kell egyébként olyan sűrűn fürdetni? Lehet azért nem élvezi annyira a kádban való fürdést, mert csúszós a kád alja, próbáld ki, hogy teszel oda egy(tiszta :D) lábtörlőt. Tedd bele a kutyádat a kádba naponta 1-2x, de ne fürdesd meg, hanem csak adj neki jutalomfalatokat, lehet egy-két hét múlva már örömmel fog beleugrani a kádba. xD
2010. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. aug. 28. 18:23
 4/5 Serilin ***** válasza:
Mi játékokkal tettük élvezetesebbé a kutyusunk fürdetését...
2010. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi..megpróbálom "játékossá " tenni:PD:^^
2010. szept. 2. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!