Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bántalmazott, menhelyen...

A bántalmazott, menhelyen éveket töltött, mentett kutyám halála után örökbe fogadni hasonló sorsú kutyát, az tisztelgés a volt kutyám előtt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 06:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon joszivu vagy, biztosan nagyon szeretett teged a kutyusod, es az uj is szeretni fog🐶❤

Viszont ha megfogadsz egy tanacsot tolem, ide nem irsz ki ilyen kerdeseket, mert sok az undorito pusztulat ember akik nem kepesek tiszteletben tartani mas oromet es mindenhez van egy rossz szavuk...

2021. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom, hogy a hajléktalan megdöglősnek írt válaszokat törölték. Pedig talán elgondolkodhatna magán.
2021. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyes kutyam van, ha ő egyszer itt hagy, akkor is menhelyrol hozok ki... Biztosan nem lesz meg egy ugyanilyen kutya, de nem is ez a lenyeg, mindegyiket masert lehet szeretni. Lelekben pedig ott lesz veled örökké.
2021. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a már meghalt kutyusod is nagyon örülne, ha tudná, hogy örökbe szeretnél fogadni egy hozzá hasonló kutyust. Nagyon szép dolog, hogy befogadtad őt és ugyanilyen szép dolog lenne még egy kutyust örökbefogadnod. Nagyon jó gazdája lennél neki is, biztos vagyok benne.
2021. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ehh, úgy látom lemaradtam a buliról :/


Drága Kérdező! Szerinted az elhunyt kutyusod szeretné, hogy életed hátralevő részében miatta búsulj és miatta maradj kutyátlan? Na ugye...


Én a helyedben azon sem rugóznék, hogy hasonlóan hátrányos helyzetűt keressek: azzal sem vagy kevesebb, ha jó helyről egy jó gyerekszobát kapott kölyköt. Vagy akár egy kevésbé sérült kutyát, akivel egy hullámhosszon vagytok. Szóval szerintem ez ne legyen akadály.

(Mondom ezt úgy, hogy fajtól függetlenül hajlamos vagyok a bicebócákat bebukni. Kutyák közül is megvan a tudásom és türelmem egy-két problémakörhöz.)

2021. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2021. aug. 5. 12:59
 17/17 anonim ***** válasza:
15 te szuper vagy és szerény. Ez a lényeg.
2021. aug. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!