Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boldogtalan vagyok a kutyámmal...

Boldogtalan vagyok a kutyámmal, mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
A kiskutyámat négy éve kaptam, hogy támogasson engem a depresszió leküzdésében. Pár hete egyáltalán nincs kedvem rá (sem) időt fordítani. Imádom őt, de csak mégrosszabbul érzem magam, hogy még az ő társaságára sem vágyom, és ő sem az enyémre. Talán ha igényelne engem, nekem is több kedvem lenne. Tippek?:( (Nem magányos, vagy elhanyagolt, a szüleim minden igényét kielégítik, boldog kiskutya.) csak rám nincs szüksége…..
2021. aug. 5. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Talán érzi, hogy depressziós vagy, és inkább kerül.
2021. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megérzi és átveszi a hangulatodat. Persze, hogy kerül, ha folyton rossz hangulatban vagy. Szüksége lenne rád is, de nem olyan állapotban, mint amilyenben vagy.
2021. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Saját magaddal kapcsolatban nem tudok tanácsot adni, de a lényeg, hogy a kutyus jól van, boldog a szüleiddel, csak ez számít.
2021. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
A depressziód miatt elveszed a kedvét mindenkinek. Kezeltesd valamivel.
2021. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs rád igénye mert nem foglalkozol vele. A kutyák ebből a szempontból egyszerű lények, az az isten aki sétáltatja őket, eteti őket, játszik velük. Ha nagyívből letojod akkor nem várhatod el tőle hogy rajongjon érted.

Ha elkezdessz vele foglalkozni akkor elkezd ragaszkodni hozzád.

2021. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a depi előtt megvolt a kutyám és kisegített a sz@rból, nem hagyott teljesen elveszni, hívott sétálni napi 4-5* elkezdett válogatni, ezért elkezdtem főzni neki a táp helyett, azzal foglalkoztam, hogy egészséges, változatos ételt hozzak össze neki. Nagyon szerette is.

Tudom milyen a depi, de ha arra koncentrálsz, hogy megfelelően gondoskodj a kutyádról, az sokat segít

Így lett munkám is, elfogyott a pénzem.

2021. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elfogyott a pénzem és aggódtam a kutyámért.
2021. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegyetek mégegy kutyát. Egy aktívabbat.
2021. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalkozol vele akkor jó,hogy kerüli a társaságodat.


Kutyák azzal foglalkoznak aki időt tölt velük.


Kezd el sétáltatni,tanítani, etetni és mindjárt fordulni fog a kocka.


De ha letojod őt ő is téged.


Nálunk pl anyum foglalkozik a legkevesebbet a kutyákkal. Persze simogatja őket. De amúgy nyilván én csinálok mindent a kutyáimmal. Rá nem is hallgatnak, bár oda mennek simiért. De azárt inkább ha egy szobában vagyunk,hozzám fekszenek oda,hozzám jönnek.

2021. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a depressziót szakemberrel kell kezeltetni nem kutyával meg párkapcsolattal.
2021. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!