Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A doktor megtudja nézni a...

A doktor megtudja nézni a kutyámnak hogy kozosult e már fiú kutyaval ?

Figyelt kérdés
Mert nem akarom hogy meg gyerekei legyenek vagy valami de holnap viszem orvoshoz de addig is kiváncsi vagyok mert nekem akarom hogy meg bármi ilyen is történjen vele , egyébként is most tüzel

2021. aug. 6. 22:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Na basszus, ezt a kérdést... Amúgy hogyhogy nem tudod volt-e kan a közelében?
2021. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Be szökött ma a kertünkbe mert a keritesbol ki jött egy fa darab
2021. aug. 6. 22:45
 3/29 A kérdező kommentje:
A fiú kutya
2021. aug. 6. 22:45
 4/29 anonim ***** válasza:
69%

Hát, ha magukra hagytátok őket, akkor volt.

Náluk nem úgy működik, mint az embereknél, hogy randizgatás, borozgatás, hanem ha a kan megérzi azt a szagot a szukán, akkor megvadul, és "Neki megy" a szukának, kérdezés nélkül.

2021. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűbb időpontot kérni ivartalanításra. Vemhesen is elvégzik.
2021. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

1.Nem azt tudja megnézni,hanem kb egy hét múlva amikor elmúlik a tüzelése akkor azt fogja látni,hogy vemhes-e vagy sem.

2.Ha vemhes,ha nem vemhes ivartalaníttasd ki.Se most,se máskor ne legyenek kölykei.Neked se kell majd mindig emiatt aggódni.

3.Nem tudtál volna csak egy kicsit figyelni rá,ha már eddig eszedbe sem jutott ivartalaníttatni? kb egy hétig tart az egész szakasz ameddig párosodni is hajlandó kannal..

2021. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem tudtál rá vigyázni, akkor ivartalanításra kérj még most időpontot!
2021. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Annyian tudnak okoskodni itt hogy az nem igaz
2021. aug. 9. 14:00
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem okoskodunk, csak belénk szorult egy kis felelősség, ellenben valakivel...
2021. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

Kb 10 nap, amikor a szuka felveszi a kant és fogamzó képes. Csak a legostobábbak és legfelelőtlenebbek képtelenek arra, hogy ebben a 10 napban ne figyeljenek és ne vigyázzanak a kutyájukra.


Miért sejtem, hogy ez még csak az 1. vahy 2. tüzelése? Miért sejtem, hogy egy kölyköt hagytál vemhesülni?

2021. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!