Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lesz Boesod-Abaúj-Zemplé...

Mikor lesz Boesod-Abaúj-Zemplén megyében westie találkozó? Vagy csak Pesten /Dunántúlon szokott lenI?

Figyelt kérdés
Nemtudjátok szoktak-e szervezni Borsod megyében westie találkozót? Ha igen mikor/hol? Vagy fentvan valamelyik oldalon az infók róla?
2010. aug. 29. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a városban minden délután van. (Borsod megyei vagyok) A téren és környékén a kutyák 80%-a westi annyira tömegkutya lett. Póráz nélkül sétáltatják őket aztán mennek neki fűnek fának....
2010. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
DE én egy olyan nemis tudom, egy "hivatalos" talira gondolok:) Énis póráznélkül sétáltatom, ha azzal van a baj, de Molly nemmegy fűnek fának, és még mondjuk csak tanulunk. Mert bevallom, azért még nem olyan engedelmes hogy bárhol sétáltassam póráz nélkül, de rajta vagyunk:) És mejik városban laksz? Miskolc? És olyanrl nmtudsz ami oylan találkozó, amik nem olyan mindnennapi, hanem nemis tudom mondjuk amiket igy megszerveznek vagy nemtudom, ezt nehéz elmagyarázni:) De azért köszi a válaszod (:
2010. aug. 30. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szept. 11.én asszem lesz egy a Népligetben, nem vagyok benne biztos hogy 11. majd megnézem a blökin :D
2010. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!