Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?

Mit gondoltok erről a tápról?

Figyelt kérdés

[link]


32 kilós kan labimnak lesz.



2021. aug. 12. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ugy egyebkent a royal caninrol az a velemenyem (a specko tapokrol nem nyilatkozom, azokhoz nem ertek, ez most csak a simakra ervenyes), hogy tularazott, rettenetesen borzalmas ar-ertek arannyal.

Ezen sincs feltuntetve a hustartalom, de egyebkent is csak az van odairva, hogy szarnyasfeherje. Na ez most barmit jelenthet, de az biztos, hogy ennel merfoldekkel jobb tapok vannak, olcsobban.

2021. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok ajánlani tényleg jó tápot?
2021. aug. 12. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A Royal Caninról sajnos én is ezt hallottam.
2021. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Én az Orijen Regional Red-et szoktam ajánlani mindenkinek, azzal nem nyúlsz mellé. Bármilyen fajtának, bármilyen életszakaszban adható.


A 11 kilós zsák kb. 30 ezer forint, de nem szabad elfelejteni hogy nagyon erős száraztáp úgyhogy adagra kb. a felét kell adni, mint más tápokból. Az én 20 kilós kutyám napi 180 grammot kap, az egyéb eledelek többségéből ez bőven 300 g környékén vagy fölötte lenne.

2021. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Purizonnal etetek, nagyon bejött, hasonló árkategória, de magasan jobb összetevők.
2021. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Fozz a kutyadnak ... fel ora az egesz es legalabb tudod mit adtal neki enni ... egy kis hus, egy kis zoldseg, egy kis rottyantas ... kesz is. Mire mebcsinalod a reggeli kavedat, a kutyakaja is elkeszul.
2021. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az Orijen, Acana, Brit care tápokat ajánlom. Én a cane corsomnak a Brit-et adom+nyershús
2021. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Orijen,Acana,Real nature wilderness,Nutro,Markus Mühle,Brit,Hill's science plan,Wolf of wilderness,Lukullus,Rosie's farm,Rocco,Applaws,Belcando (nagyon hízlaló,sportos kutyának!),Carnilove,Select gold.


Nagyon sok jó táp van különböző kategóriával,árral.

Ezek közül (és még biztos akad egy pár amik jók) érdemes válogatni.


CriskyDog,Royal Canin,Pedigree,Purina,Eukanuba (bocsi srácok..:D),és még egy jó pár táp nagyon rossz ahhoz képest,hogy MILYEN áron adják.Crisky az élen,úgy hírdetik magukat mintha valami hű de szuper prémium tápot adnának,kilója 5000ft,de szinte semmi nincs benne ami miatt megérné megvenni.Még az 1500ft/kg árát is sokallná az ember ezért a vacakért.de hát ugye bár magyar termék,gyorsan akarnak meggazdagodni 0 erőfeszítéssel..

A többi nem olyan vészes,de azok sem érik meg az árukat,jobbakat veszel tőle.

2021. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Én ezzel etetek már egy jó ideje, nagyon bevált. Új táp, nem ismeri még senki :)

[link]

2021. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!