Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tud képzelődni?

A kutya tud képzelődni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 15. 08:19
 1/5 gungasam ***** válasza:
84%
Álmában...
2021. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kutya folyamatosan kepzelodik ... picit elesebbek az erzekszervei ezert akar csak egy illatot erezve is elkezd kepzelodni. Kutyak nem csak annyira erzik az illatokat mint mi emberek, hanem egy szagbol egesz kepregenyt futtatnak le a fejukben :) A hangokkal is hasonloan vannak ... mar messzirol tudjak, hogy ki es mikor fog elojonni az osvenyrol (van amikor raizgul a hangra, van amikor csak jelez, hogy jon valaki).


Szoval a kutya valojaban nem kepzelodik, hanem egy kicsit maskent erzekeli es ertekeli a vilagot :)

2021. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy “képzelődik”?

Gyerekekre hallottam, hogy ráfogják, de sem magamon gyerekként, sem a többieken nem vettem észre ilyesmit. Maximum nagyotmondást, lódítást, de mentálisan egészséges gyereknél nem láttam még olyat, hogy a képzeletét valóságnak gondolja.

2021. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kepzelodik!? - enyem siman azt hiszi o a vilag ura es minden az ove :)))
2021. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnak, almodni is tudnak, az enyem ugat, morog is olyankor. De kepzelodesre pelda, miutan megcsipte egy darazs a hatsojat, neha eszebejutott es hatranezett, hogy nem koveti e valami. Par napig ilyen paranoias volt.
2021. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!