Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff kölyök?

Bullmasztiff kölyök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bullmasztiff kölyköt szeretnénk venni. Bárhol kerestünk eddig, 250-300 ezer forintos árak vannak, törzskönyvvel.

Nem szeretnénk tenyészteni, versenyezni sem, csak szeretni.

Facebookon csak törzskönyves csoportokat találtam, fogalmam sincs, találhatok-e papír nélkül megfizethetőbb kutyát.


Tudom, hogy olcsó húsnak, és hogy nem ezen kell spórolni.

Ezelőtt 9 évig bullmacink volt, törzskönyv nélkül, 20 ezer forintért vettük anno. Nagyobb becsben volt szinte, mint mi magunk. Mindennél jobban imadtuk és belehaltunk mi is, amikor el kellett altatni.

Tudom, hogy sok kutya sajnos nem kerül jó helyre, de nálunk ez nem így van.

Kertes ház, nagyrészt benti kutya lenne, szabad kijárással persze a kertbe, rengeteg szeretet, kevés egyedül töltött idő (nyugdíjas a családban).

Csak mivel nem vagyunk annyira tehetősek, így a 300 ezer forint kicsit húzós összeg sajnos.


Merre induljak, segítenének?


2021. aug. 18. 15:40
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. aug. 19. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!