Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk ilyenkor?

Mit tegyünk ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha otthon hagyjuk a kutyát egyedül szinte végig ugat és vonyít. Amikor elmegyünk akkor csak köszönünk neki, mikor hazaérünk viszont nagyon örülünk a találkozásnak.

Ti hogyan oldottátok ezt meg?



2021. aug. 20. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Foglalkozással....
2021. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ne köszönjetek, ne simogassátok és ne stresszeljetek rá, mert megérzi és átveszi a feszkót. Legyen teljesen természetes, hogy ki-be járkáltok. Fokozatosan növeljétek az egyedül létet nála, ne kapásból 8 órát legyetek távol.
2021. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A szeparációs szorongásnak nézz utána. A hazaérkezéskor köszöntést hagyjátok abba, de ez magában kevés lesz.
2021. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
#2 vagyok. Kimaradt a haza érkezés menete. Nem szabad babusgatni akkor sem, ne érjetek vagy szóljatok hozzá,mikor haza értek. Meg kell várni, amíg lenyugszik magától, aztán lehet köszönni, de akkor sem szabad túlzásba vinni. Mint írtam, legyen számára természetes, hogy ti közlekedtek.
2021. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Gondoltam segitek, de mivel az en kutyam nem ilyen idegbeteg, ezert lovesem sincs mi a megoldas :)
2021. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel sokat segítettél 5-ös.
2021. aug. 20. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!