Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokan miért nem képesek...

Sokan miért nem képesek odafigyelni a kutyájukra, hogy az ne szökjön el a tüzijáték miatt?

Figyelt kérdés
Vagy akár a vihar elől. Ha tudom, hogy fél a kutyám, akkor vigyázok rá, nehogy valami baja legyen, nem? Ez miért nem megy sok embernek?

2021. aug. 21. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert sz*rnak bele.Majd vissza jön vagy vissza hozzák.
2021. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert felelőtlenek vagy nem törődömek.
2021. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Mert ha nem így lenne nem gyűlölhetnéd a kutyákat és a kutyásokat. Tegnap már ugyanezt emgkérdezted. Az is törölve lett, remélem ez is törölve lesz.
2021. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Imádom a kutyákat, nekem is van. Pont ezért kérdezem
2021. aug. 21. 08:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Ebből remélem sikerül kikövetkeztetned, hogy az a tegnapi kérdés nem az enyém :)
2021. aug. 21. 08:23
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem való nekik háziállat.
2021. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert felelőtlenek. Fiatalokra jellemző az leginkább, hogy "jaj kell egy kutya, mert annyira cuki", aztán jó simogatni, jó teleposztolni vele az instát, viszont amikor már pénzt is kellene rááldozni, hogy megerősítsem a kerítést, vegyek egy melegebb kutyaházat, oltást adassak be, vagy időt szánjak rá, hogy ha tüzijáték van, nem megyek el bulizni, hanem otthon maradok, akkor máris nem olyan jó buli a gazdiskodás. Könnyebb rákenni a saját felelőtlenségemet a többi emberre, meg követelni, hogy "tiltsák be azonnal a tüzijátékot", mint felelősséget vállalni bármiért is.
2021. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, szomorú. Nekem már 12 éves a labim, amióta van nekem, nem szilveszterezem, csak itthon, nyugisan, mert fél. Sosem hagynám egyedül.
2021. aug. 21. 11:58
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
15%
Mert nem biztos, hogy otthon vannak, amikor zeng az ég. Tudod, a felnőttek világa kicsit másabb, mint most hiszed.
2021. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Aki nem dolgozik,az otthon van,mert kutyája van és nem akarja,hogy szerencsétlen kint elszökjön vagy ijedten örjöngjön a kertben,mert nincs hová menekülnie a zaj elől.


Aki dolgozik abban meg jó esetben szorult annyi,hogy talál megoldást a kutyája nyugalmára.

2021. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!