Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, annak ellenére...

Mitől lehet, annak ellenére hogy kivagyok pihenve, rendesen eszek, mégse tudok koncentrálni odafigyelni?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Néha tökre olyan ez az érzés mintha ki lenne kapcsolva az agyam, mintha aludnék. Olyankor megprobalok pihenni egy kicsit hátha csak álmos /fáradt vagyok. De akkor meg pörög az agyam, nem tud kikapcsolni de semmi konkrét dolgon nem gondolkozik?! December óta tart ez a dolog. Valamikor erősebb valamikor enyhébb de viszonylag folyamatos ésmagyon zavaró. Félek hogy épülök le :( voltam neurológián ott semmit se mondtak csak hogy "esetleg pszichés eredetű, probáljak meg egy pszichiátert" de nemhinném hogy erről van szó. Ötletek? Valakinek hasonló? Valakinek volt ilyen, és sikerűlt "kigyógyúlni"??

#figyelemzavar #tompaság #Álmosság érzet
2018. ápr. 4. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám volt, még van, de már jobb.

Én pszichológushoz mentem, elmondtam neki a panaszom, a fizikai tüneteket...

Depresszió.

2018. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet vashiány is, szedj vastablettát pár hétig, elvileg már egy-két hét múlva javulnia kell valamennyire. Ha nem, akkor nem az...

Lehet pajzsmirigy-alulműködés, bár az fiúknál ritkább, kb. 100 férfiből egyet érint. Ha nem válik be a vas, vagy amiket még írtak mások, akkor érdemes lenne utánanézni ennek is, ha jelzed bármikor, akkor írom, hogy mit kell méretni.

2018. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!