Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy sokat...

Miért van az, hogy sokat hibázok a munkámban? Hogyan tudnék jobban odafigyelni?

Figyelt kérdés
A munkám olyan, hogy adatokat rögzítek, számokat legtöbbször. Ketten csináljuk ezt a cégnél, de a másik kolléganőm, akivel egykorúak vagyunk, szinte sose hibázik, én pedig sokszor. Próbálok odafigyelni, koncentrálni, ellenőrzni a munkámat, de egyszerűen minden héten becsúszik valami hiba. Szedek vitamint, magnéziumot, de nem javul. Ez már odáig fajult, hogy szinte pánikba esek, ha kiderül, hogy félreütöttem valamit. Éjjel felébredek, hogy ezt, vagy azt biztos megcsináltam-e, jó-e? Hogyan tudnék jobban figyelni, kevésbé félni a hibáktól?

2017. máj. 14. 19:13
 1/1 Jorck ***** válasza:

Hát ezt csak a saját tapasztalataim alapján mondom, de talán reggel egyből ébredés után egy rövid meditáció segíthet.. (Mondjuk 15-20 p.) Lehet eleinte furcsának tűnik, de ha ilyen komolyan veszed a dolgokat, talán segít abban is hogy nyugodtabb/összeszedettebb legyél. Mivel én a zen meditációt gyakorlom, neked is csak ezt tudom javasolni.. Küldök két linket, nagyjából nézz bele kicsit ha gondolod, és ezek alapján magadnak is össze tudsz állítani egy eredményes gyakorlatot.. Ezt ne úgy vedd hogy ez valami mély dolog amiben hinned kellene, vagy bármi olyasmit kellene az életedbe vinni amit nem szeretnél. Egyszerűen csak egy módszer amivel tisztább/egyszerűbb tudatállapotot tudsz vele kialakítani, és így jobban tudsz működni. (A helyedben 2 hét, napi szintű, legalább 15p-et adnék neki, ott már szerintem érezni fogod, és el tudod dönteni megéri-e ez neked...)


[link]


[link]

2017. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!