Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérhetnék véleményeket tapaszt...

Kérhetnék véleményeket tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Most költöztünk egy 70 négyzetméteres földszinti lakásba, kis kerttel. A párommal szeretnénk egy kutyát viszont nem tudjuk pontosan melyik lenne a megfelelő sok olvasgatás után sem. Nekem a cavalier spániel az első, viszont nem tudom hogy nem lenne-e kicsi neki a lakás és a kert is, (megfelelő mozgás mellett).

A párom törpe tacskót szeretne, én csak a makacs természete miatt tartanék, és hogy ne legyen domináns más kutyákkal.

De a végén még megtetszett a málta selyemkutya is mert talán az a leginkább lakáskompatibilis.

Plusz info: az biztos, hogy rengeteget mennénk vele különböző helyekre, nyaralásokra.

Bocsánat, hogy hosszú lett, előre is köszönöm!



2021. aug. 26. 08:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
30%
A spániel kezelhetetlen, taníthatatlan, legalábbis ezt olvastam róla.Nekem az egészen kis kutyák nem is igazán kutyák, azért egy középtermetű kutyát nyugodtan választhatnál. Nekem egy beagle jönne be.
2021. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%
2021. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
46%

Az,hogy neked a kis kutya nem kutya még nem jelenti,hogy tényleg ne lenne az.

Ennyi erővel az óriás termetű meg már medve?

Ne legyél már te is ilyen idióta.🙄

2021. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!