Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátoknak van Kong-ja?...

A kutyátoknak van Kong-ja? Leköti?

Figyelt kérdés
Az enyémnek van, nem szereti, inkább hozza a labdáját vagy a csomózott kötelét. A gyártó 30 napos garanciát vállalt arra, hogy leköti a játék a kutya figyelmét. Ilyenkor vissza kell küldeni a cégnek, vagy oda kell visszavinnem ahol vettem?
2010. aug. 30. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk is van és elajándékoztam, mert a kutya megszagolni se hajlandó... pedig még tölteléket is vettem bele. rá sem hajlandó nézni :(
2010. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy játék bolond kutyát nem biztos leköt a finomságokkal megtöltött Kong. Én a helyedben boomer labdát vettem volna neki, ha már ennyire labda mániás. Az is elképzelhető, nem volt eléggé ínycsiklandó a tartalma.
2010. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tartalmát szereti, mindig a kedvenceit rakom bele, de nem kell neki a Kong, de ha már a használati utasításban benne van a 30 napos garancia azt szeretném kihasználni.
2010. aug. 30. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim is nagy ívben letojják. Sokkal jobban eljátszanak egy pille palackkal, wc papír gurigával, karton dobozzal.
2010. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is van 3 féle Kongja. Ha töltök a recékbe pl. kenőmájast, akkor sokáig elvan vele. De nem mindig.

Aztán eszébe jut, hozza, és akkor megint azzal játszik, csak úgy üresen dobáljuk. Jól pattan:)

2010. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!