Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyája is csinál ilyet?

Más kutyája is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Ha megjövünk sétából nem érdekli semmi más csak egy dolog. Nem számít, hogy kilométereket futott és majd összeesik, mindig, de mindig végignézi csinálhatom akár milyen lassan vagy halogatva a feladatot, szóval végig üli azt, hogy a nyakörvet és a pórázt visszateszem a helyére. Miután ez megvolt leellenőrzi, hogy minden okés.

A tiétek is ilyen?



2021. szept. 1. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tom minek vagyok itt
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenről még nem hallottam, de irtó cuki a kutyád. :)
2021. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
A miénk, miután megvan a póráz visszahelyezese, megkerdezi, pontosan idézem: "minden okes Főnök?" - nem tudom egyedi e, de szerintem sok kutyus van ugyanígy.
2021. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel lezárja magában a sétát és tudja, hogy most a pihenés jön. Ilyen viselkedéssel nem találkoztam, de aranyos :)
2021. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálják, de nincs ezzel semmi gond. :)

Az én egyik kutyám a régi tálját nézte meg. Már megszokta az újat, de azért ellenőrizte a másikat, biztos ami biztos a szekrényben. :D

2021. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Egyem a szívét, kis rendszereto kutyid van♥️
2021. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!