Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek udvari kutyája van, és...

Akinek udvari kutyája van, és elázik séta közben, mit csinál vele?

Figyelt kérdés

Tegnapi séta során csontig átáztunk mindannyian. A nagyobbik, udvari kutyámat kint hagytam, befeküdt az óljába, de mivel még órák múlva is csuromvizes volt, megsajnáltam és beengedtem a konyhába száradni. Amúgy nem egy fázós típus, jó nagy gyapja van.

Ti hogy oldjátok meg? Megtörölgetitek, megszárítjátok, beengeditek, vagy a Természetre bízzátok a dolgot?


2014. dec. 1. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
beviszem megszáritom megtörlöm mert ha nem tenném egyenes ut vezetne a tüdögyulladáshoz
2014. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megszarad magatol. Gondolod amikor kinn rohangal az esoben, barki is megszarogatja? :)


Amugy is csak a bundajanak a kulso retege nedves, nem a bore.

2014. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát most bőrig vizes volt, az biztos. A bakancsomban is szörtyögött a víz.

Amúgy nagyon jó szőre van (kuvasz), szóval általában ne szoktam nagyon szárítgatni, de azért most már kezd hideg lenni.

2014. dec. 1. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
esőben nem szoktam elvinni sétálni, mert nincs értelme. most már elég hidegek az éjszakák, így ha elázott célszerű beengedni a házba. Olyan, mintha te is átáznál kabátban és kint hagynának. -5 fok alatt is gyakran bent alszik nálunk, elfér.
2014. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megázik, bemegy a házába, ott megszárad, és nem lesz semmi baja. Soha nem engedjük be a lakásba.
2014. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megtörlöm, ő meg ösztönből bemegy az ólba és kész. Egy jól tartott, jó fizikumú kutya nem kellene, hogy megfázzon "ennyitől". Megszárítani nem szabad, mert akkor fázik csak meg igazán, ha utána kimegy!
2014. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Amúgy néhány előttem szóló: ti értelmezitek egyébként azt, amit a kérdező leírt?? A kutyának van ólja, azaz nem a szabad ég alatt alszik vizesen! Nehogy már megfázzon egy kuvasz ilyen körülmények mellett, főleg úgy, ha ezentúl áttörli egy törülközővel!

2014. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi rosszra válaszoltam. Amugy nem lehet hogy előtte más kutyáé volt a ház? A kutyák nem szeretik azokat a házakat. az enyém sem.
2014. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!