Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatással mit lehet kezdeni?...

Ugatással mit lehet kezdeni? Légyszi valami tippet adjátok ami hatásos lehet?

Figyelt kérdés
A szomszédunkban egy idős néni lakik. Van neki egy 2 éves kuvasza. A baj ott kezdődik hogy a kutya egész éjjel a kapuban áll és szó szerint a semmit ugatja. Értem én hogy a néni idős nem foglalkozik vele napközben sem. De amikor be van csukva az összes ajtó ablak és így is behallani hozzánk már kezd nagyon idegesítő lenni. Beszéltem a nénivel hogy nem e tudná bezárni esetleg vagy a hátsó udvarba tenni éjjelre. De mivel az ő szobája hátul van így őt zavarja... Több szomszéd is szólt már miatta mert nem egyedül nekem kellene hajnalba kelni a munka miatt de nem nagyon zavarja. Azt mondja szóljunk rá ha ugat. Na most idegen kutyára aztán lehet szólni.. Próbáltam már hogy kikiabálok hogy menj a helyedre de mintha a falnak beszélnék. Próbáltam kavicsot dobni a kerítéshez az egy ideig bevált de most már az se érdekli. Órákig áll egy helyben és ugat.

2021. szept. 2. 10:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kipróbálom a vizes ötletet.


6# nem azzal van a baj ha ugat ha van mire. Ha jön a postás vagy róka akkor az enyém is ugat. A baj a felesleges ugatással van


11#nem hinném hogy sünit látna mert akkor nem ugatna az ég felé. Szerintem nem is süket mert az ablaknyitásra is reagál.

2021. szept. 2. 16:47
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
De a kutya nem feleslegesen ugat. Ok nélkül nem ugat egyik sem. Be van zárva? Láncon van? Idős egyedülálló néninek ki volt az a barom aki kuvaszt rakott oda?
2021. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nincs megkötve. Viszont kb 20 nm a kért eleje ahol mászkálhat. Mögötte garázs illetve kiskapuval el van választva az udvar.

A kutyát az unokáitól kapta miután meghalt az előző kutyája. Az is ugat ott egyébként elég sokat csak úgy.

Szerintem sem kéne feleslegesen ugatna de ha meg van mit ugatni akkor a többi is ugat nem csak egy.

2021. szept. 2. 16:58
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
kilát az utcára, vagy az se? Az a 20nm az 5×4 méter, lópikula. Meg semmi értelme, ha valaki be akar törni úgyis betör oda. A néninek egy fekete tacskó kellett volna, az sokkal veszélyesebb a betörőkre és jóval olcsóbb a fenntartása is.
2021. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kilát persze a kerítés közepétől nem tömör hanem rácsos.


Nem akarom bántani még a végén hozna másikat. Sajnos elég értetlen buta néni és nem nagyon zavarja hogy másokat zavar a kutya vagy sem. Az előző amikor megdöglött 2 hónap után hozta ezt. Mondjuk amíg ki I volt egy hangja sem volt..

2021. szept. 2. 17:44
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát,akkor viszont tűrd el.mást nem tudsz,ha bejelented se kezdenek vele semmit.

Főleg ha nincs bezárva,nincs láncon,látszólag nem is beteg és nincs is bántva.Bár még ezek miatt is ritka ha kimennek.

2021. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!